Třída S a CL musí na výměnu regulátoru větráku

Centrální obchodní oddělení firmy Mercedes-Benz prosí zhruba 26 000 majitelů vozů třídy S a kupé CL, aby navštívili některý z autorizovaných servisů.
Třída S a CL musí na  výměnu regulátoru větráku
Centrální obchodní oddělení firmy Mercedes-Benz prosí zhruba 26 000 majitelů vozů třídy S a kupé CL, aby navštívili některý z autorizovaných servisů kvůli krátké, bezplatné prohlídce jejich automobilu.

U automobilů vyrobených od konce ledna 2000 do začátku května 2000 se může přehřát regulátor větráku automatické klimatizace kvůli ojedinělé materiálové chybě jednoho z dodávaných dílů. Doposud se objevila ojedinělá upozornění od zákazníků na zápach od lokálně přehřátých míst na součástech klimatizace.

Aby se u vozidel vyloučilo riziko možného vzniku požáru, přezkouší Mercedes-Benz pro jistotu regulátor větráku všech limuzín třídy S a kupé CL vyrobených ve výše uvedeném období. Toto přezkoušení bude trvat zhruba 1 hodinu.

Stuttgartský výrobce bude individuálně informovat všechny zákazníky, kterých se toto opatření týká, a prosí je, aby si co nejdříve dohodli termín se zastoupením Mercedes-Benz nebo jeho obchodním partnerem. Toto opatření se netýká vozidel vyrobených před koncem ledna 2000 popř. po polovině května 2000.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků