Třída S a CL musí na výměnu regulátoru větráku

Centrální obchodní oddělení firmy Mercedes-Benz prosí zhruba 26 000 majitelů vozů třídy S a kupé CL, aby navštívili některý z autorizovaných servisů.
Třída S a CL musí na  výměnu regulátoru větráku
Centrální obchodní oddělení firmy Mercedes-Benz prosí zhruba 26 000 majitelů vozů třídy S a kupé CL, aby navštívili některý z autorizovaných servisů kvůli krátké, bezplatné prohlídce jejich automobilu.

U automobilů vyrobených od konce ledna 2000 do začátku května 2000 se může přehřát regulátor větráku automatické klimatizace kvůli ojedinělé materiálové chybě jednoho z dodávaných dílů. Doposud se objevila ojedinělá upozornění od zákazníků na zápach od lokálně přehřátých míst na součástech klimatizace.

Aby se u vozidel vyloučilo riziko možného vzniku požáru, přezkouší Mercedes-Benz pro jistotu regulátor větráku všech limuzín třídy S a kupé CL vyrobených ve výše uvedeném období. Toto přezkoušení bude trvat zhruba 1 hodinu.

Stuttgartský výrobce bude individuálně informovat všechny zákazníky, kterých se toto opatření týká, a prosí je, aby si co nejdříve dohodli termín se zastoupením Mercedes-Benz nebo jeho obchodním partnerem. Toto opatření se netýká vozidel vyrobených před koncem ledna 2000 popř. po polovině května 2000.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 56 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků