Tři akční pakety vozů Audi A3 a A6

Audi připravilo zvýhodněnou nabídku pro zájemce o modely A3 a A6, v platnosti bude až do poloviny letošního roku.
Tři akční pakety vozů Audi A3 a A6
Cenové zvýhodnění 48 až 75 tisíc korun přinášejí zájemcům o vozy Audi A3 a Audi A6 akční pakety komfortních a funkčních prvků a příznivější k peněženkám zákazníků je také leasing z nabídky originálního Audi Leasingu.

Audi A3Klepněte pro větší obrázek

Audi A3 (kromě sportovních verzí Audi S3) objednat akční paket, který obsahuje automatickou klimatizaci a metalický lak, resp. lak s perleťovým efektem. Tyto prvky zákazník získá za pouhých 24 100 Kč, což je přibližně jenom jedna třetina ceny z katalogu doplňků a nadstandardních výbav Audi. Úspora pro zákazníka tedy činí asi 48 tisíc korun.

Audi A6

Ještě výraznější úspory přinášejí zvýhodněné pakety pro vozy Audi A6. Za tzv. interiérový paket, který obsahuje špičkové autorádio Symphony se systémem reproduktorů BOSE, střední loketní opěrku, tempomat, informační systém řidiče, praktický vak na lyže a automaticky zaclonitelné vnitřní zpětné zrcátko, které zabraňuje oslnění řidiče při nočních jízdách, zaplatí zákazník v případě šestiválcových modelů pouhých 32 600 Kč a 37 700 Kč v případě modelů čtyřválcových. To Klepněte pro větší obrázekoproti běžným cenám představuje zvýhodnění přes 65 000 Kč, resp. 75 000 Kč.

Další nabídka spočívá v exteriérovém paketu, který nabízí metalické nebo perleťové laky, přičemž nárazníky a prahy dveří jsou vyvedené v barvě karoserie a šest typů atraktivních šestnácti či sedmnáctipalcových kol z lehkých slitin. Exteriérový paket přijde na 35 000 Kč, cenové zvýhodnění představuje asi 70 tisíc korun. Nabídka exteriérových paketů platí pro všechny A6 mimo modely vybavené osmiválci o objemu 4.2 (tedy A6 4.2 a S6)

Leasing

Také další akční nabídka Audi šetří peněženku zájemců o tyto vozy - nejnovější speciální nabídka Audi Leasingu, připravená spolu s Českou pojišťovnou, představuje totiž v současné době jednu z nejvýhodnějších možností financování nového vozu Audi. Díky velice příznivému koeficientu leasingového navýšení jsou měsíční splátky bezkonkurenčně nízké a navíc v ceně leasingu je i havarijní pojištění od České pojišťovny na celou dobu trvání leasingové smlouvy.

Dalšího snížení splátek je možné dosáhnou také instalací vyhledávacího zařízení homologovaného pro území ČR.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků