Třetí generace Lancie Delta možná již v Ženevě (nové info)

Italská automobilka Lancia prohlásila, že na dubnový ženevský autosalon chystá velké překvapení. Podle všeho by jím měla být nová generace modelu Delta, kterou chce automobilka jemně navázat na slavnou první generaci. Vzhled bude odvozen z modelu Delta HPE Concept, který byl představen minulý rok v Paříži.

Podle předběžných plánů bychom se opět měli dočkat i verze Integrale, s kterou se hodlá automobilka velkolepě vrátit do rallye. Ta by mohla zamíchat karty v kategorii WRC a připomenout úspěchy první generace v uznávané a nekompromisní skupině B.

Doplněno 28.12.: Francouzské zastoupení automobilky Lancia informovalo své partnery o chystaném zahájení prodejů nové generace modelu Delta v polovině příštího roku, což by znamenalo, že představení by opravdu muselo proběhnout na jaře v Ženevě a navíc tím bylo definitivně potvrzeno i jméno tohoto modelu.

Před časem se totiž vyrojily informace o tom, že jak Lancia, tak i Alfa Romeo nejsou spokojeny s názvy nových modelů a hledají alternativy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lancia Delta HPE Concept

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků