Tragedie: Colin McRae zahynul při nehodě vrtulníku

Smutná zpráva obletěla svět. Bývalý mistr světa v automobilových soutěžích rallye zemřel včera ve věku 39 let při nehodě vrtulníku, který sám pilotoval. Kromě něho byly podle posledních zpráv na palubě kromě něho další tři osoby, včetně jeho pětiletého syna. Nikdo z nich nehodu nepřežil.

Vrtulník se zřítil krátce po čtvrté hodině odpoledne u města Jerviswood ve Skotsku, jen několik kilometrů od McRaeova domova. Colin McRae byl podle slov blízkých zkušeným pilotem. Počasí v době nehody nebylo špatné, dohlednost byla dobrá. Příčina nehody je v těchto chvílích v stadiu vyšetřování.

Jedno je ale jisté. Svět přišel o jednoho z nejtalentovanějších jezdců moderní historie motoristického sportu. Čest jeho památce.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků