Toyoty potvrdily výjimečnou spolehlivost

Poslední výroční vydání TUV Reportu potvrdilo výjimečnou spolehlivost automobilů největšího japonského výrobce - Toyoty. Stanice technické kontroly německé sítě TUV (Technische Uberwachungs Vereine) prověřily automobily nejrůznějšího stáří ve více než šesti milionech kontrolách.
Toyoty potvrdily výjimečnou spolehlivost
Poslední výroční vydání TUV Reportu potvrdilo výjimečnou spolehlivost automobilů největšího japonského výrobce - Toyoty. Stanice technické kontroly německé sítě TUV (Technische Uberwachungs Vereine) prověřily automobily nejrůznějšího stáří ve více než šesti milionech kontrolách. Proto jsou jejich výsledky opravdu objektivním zhodnocením poruchovosti automobilů.

Již tradičně se vozy značky Toyota umísťují mezi nejspolehlivějšími. Kupříkladu zástupce kategorie malých městských automobilů Starlet, je nejméně poruchovým vozem kategorie 1 - 3 roky i 4 - 5 let. Ve skupině automobilů provozovaných 6 - 7 let je Starlet, druhý hned za předchůdcem modelu Avensis, Toyotou Carina. Carina se dělí o druhou příčku i ve skupině 8 - 9 let následována Corollou a rovněž v poslední sledované kategorii vozidel provozovaných 10 - 11 let patří Toyotám čelní postavení - druhá je Carina, čtvrtá Corolla a pátý Starlet.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků