Toyotě se lepí smůla na paty a opět stahuje vozy

Sotva jsme před několika dny informovali o svolávací akci u Toyoty, kdy kvůli problémům s hybridním pohonem musí do servisu model Prius (celá zpráva), přišla další rána a Toyota opět svolává své vozy. Nyní však jde o téměř desetinásobný počet aut. Celkem musí do servisů přes 1,4 milionu vozů Corolla, Yaris a RAV4, které byly vyrobeny mezi květnem 2000 a srpnem 2002. Tentokrát jde o vážnější závadu, která může způsobit značné problémy, hlavně při jízdě v noci. Jde o chybu v elektronice, která může při jízdě sama vypnout přední světlomety.

Pro vozy Toyoty, které jsou obecně považovány za jedny z nejspolehlivějších, je to tak během pár týdnů další rána. Na druhé straně je dobře, že automobilky v dnešní době problémy netají, okamžitě je řeší a nebojí se oslovit své zákazníky i skrze média.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků