Toyota zahájila výrobu hybridov v severnej Amerike

Toyota oznámila, že zahájila výrobu hybridného modelu Camry v závode v Kentucky. Celkové investície dosiahli výšky 10 mil. USD a ročne sa tu vyrobí približne 48 tisíc vozidiel.

Od zahájenia predaja hybridného modelu Camry v severnej Amerike tento rok v máji sa do konca septembra predalo celkom asi 23 tisíc automobilov. Ak spočítame všetky hybridné automobily, začínajúc modelom Toyota Prius v roku 2000 a modelom Highlander Hybrid, RX400h a GS450h, sa do konca septembra 2006 v severnej Amerike predalo približne 420 tisíc automobilov značiek Toyota a Lexus s hybridným pohonom. Toyota bude nové hybridné modely aktívne uvádzať na trh i naďalej, vrátane modelu LS600h – jeho uvedenie na trh sa plánuje v roku 2007.

Tip: Otestovali sme Toyotu Prius, Lexus RX400h a aj GS450h.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků