Toyota Yaris už za 249 tisíc a další slevy

Toyota Yaris, evropský i český bestseller japonské automobilky se tedy od 4.ledna 2005 nabízí ve verzi se zážehovým motorem 1,0l VVT-i ve výbavě Base za cenu 249.900 Kč. V této specifikaci má zmíněný model Yaris v základní výbavě, kromě jiného airbag pro řidiče, bezpečnostní systémy ABS s EBD a audiosoustavu s CD přehrávačem.

Pro ostatní specifikace modelu Yaris s motorem 1,0l VVT-i platí cenové zvýhodnění v podobě finančního bonusu 10.000 Kč. Navíc pro všechny modely Yaris s motory 1,0l VVT-i a 1,3l VVT-i (kromě specifikace Base) je nabízena klimatizace zdarma.

Další akční nabídka se týká výhradně skladových vozů modelů Toyota Avensis a Toyota RAV4, které jsou nyní nabízeny s DVD navigací „turn by turn“ zdarma. I nadále zůstává v platnosti klimatizace zdarma u modelu Toyota Corolla, historicky nejprodávanějšího modelu na světě.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků