Toyota Yaris Blue: vše v modré, klimatizace v ceně

Začátkem května začala Toyota nabízet nový akční model Yaris Blue. Nabízí se ve třech barevných verzích: standardní perleťově modrou a modrou doplňuje nový odstín Jupiter. Ve standardní výbavě najdete klimatizaci, řadicí páku v kombinaci chromu a kůže, modře vyplétaný kožený volant s ovládacími prvky audiosystému, nový design krytu 14" kol, přední mlhovky, plnobarevné nárazníky a vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie. Součástí paketu Blue jsou pak také modré potahy sedadel a výplně dveří, modré koberečky, ochranné prahové lišty a chromovaná koncovka výfuku. Nechybí rovněž ABS, palubní počítač či CD přehrávač.

Základní model stojí 309 400 Kč, pokud budete chtít navíc airbag spolujezdce, přední okna v elektrice a centrální zamykání, připravte si 349 400 Kč. Yaris Blue se nabízí výhradně s litrovým motorem VVT-i s výkonem 48 kW.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků