Toyota vybuduje v České republice nové logistické centrum

Společnost Toyota Logistic Services Czech vybuduje nové logistické centrum a sklad náhradních dílů pro vozy automobilek Toyota a Lexus. Nová investice směřuje do průmyslové zóny v Krupce na Teplicku. Logistické a skladové centrum pak bude sloužit k zásobování náhradními díly pro české a německé servisy a dealery a později i pro celou východní a střední Evropu.

Toyota bude nové centrum stavět ve dvou etapách. První bude zahájena ještě v letošním roce a dokončena bude na jaře příštího a druhá pak začne v roce 2009 a dokončena bude také na jaře, ovšem v roce 2010. Celý komplex pak zabere téměř 5 ha a bude disponovat terminálem až pro 30 kamionu. V novém centru nalezne práci na 200 lidí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků