Toyota vybuduje v České republice nové logistické centrum

Společnost Toyota Logistic Services Czech vybuduje nové logistické centrum a sklad náhradních dílů pro vozy automobilek Toyota a Lexus. Nová investice směřuje do průmyslové zóny v Krupce na Teplicku. Logistické a skladové centrum pak bude sloužit k zásobování náhradními díly pro české a německé servisy a dealery a později i pro celou východní a střední Evropu.

Toyota bude nové centrum stavět ve dvou etapách. První bude zahájena ještě v letošním roce a dokončena bude na jaře příštího a druhá pak začne v roce 2009 a dokončena bude také na jaře, ovšem v roce 2010. Celý komplex pak zabere téměř 5 ha a bude disponovat terminálem až pro 30 kamionu. V novém centru nalezne práci na 200 lidí.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků