Toyota se spojila s McDonald's. Oslavuje to driftováním kolem nezdravého jídla

Zatímco v Česku dostanete k dětskému menu Happy Meal plyšáka, v Japonsku k němu dají super autíčka. Upozorněním na novou akci je i video s dvojicí ostřílených japonských drifterů.

Video, které vzniklo k nové akci japonského zastoupení McDonald's, má snad všechno, co mají lidi rádi: rychlá auta, akci a nezdravá jídla. Upozorňuje na spojení giganta ve světě rychlého občerstvení se značkou Toyota, respektive s oddělením Toyota Gazoo Racing, které se podílí i na vývoji silničních vozidel. Bylo by sice fajn dostat k velkému menu i možnost svezení se sporťákem GR Supra, v tomto případě se ale myslelo na ty nejmenší strávníky.

Šílená Toyota GR Yaris zná svou cenu. Je překvapivě dostupná a skvěle vybavená!

Šílená Toyota GR Yaris zná svou cenu. Je překvapivě dostupná a skvěle vybavená!

Je jasné, že děti legálně řídit auta nemohou, mohou si však aspoň hrát s modely aut. Od 1. května dostanou k dětskému menu i model Toyoty GR Supra, který dokonce svítí. Je ale pouhou částí kolekce, dále zahrnující třeba hasičský vůz, autobus, policejní vůz, závodní Nissan GT-R nebo domíchávač. Japonci mají smysl pro minimalismus, proto jsou i zmíněné modely malinké. Aby to ale nebylo ani tatínkům líto, mohou se pokochat vtipnou reklamou.

TEST Toyota GR Supra: Nekonečné čekaní se vyplatilo. Tohle je extraliga!

TEST Toyota GR Supra: Nekonečné čekaní se vyplatilo. Tohle je extraliga!

Hlavními protagonisty jsou hladoví japonští drifteři Daigo Saito a Nobuteru Taniguchi. Pochopitelně dělají to, co umějí nejlépe, závodní trať se však od těch běžných trochu liší. Driftují v závodních Toyotách GR Supra kolem obřího burgeru, krabiček s hranolky a kuřecími nugetami a děsně se u toho baví. Nedivíme se jim. Moc toho nenamluví, což nevadí, protože bychom jim stejně nerozuměli, auta ale ovládají s dokonalou přesností.

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 48 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků