Toyota Prius Wagon: poloMPV bude i jako kombi

Dokáže někdo dnes říci, jakou karosérii má vlastně Toyota Prius? Je to zřejmě mix liftbacku, hatchbacku, kombi, MPV a možná by se našlo ještě něco dalšího. To se ovšem s příchodem nové generace změní.

Tip: Test současné generace hybridní Toyoty Prius naleznete zde.

Toyota totiž potvrdila, že Prius se v roce 2009 dočká jednak nové generace a jednak hned tří karosářských verzí. Ty se budou lišit hlavně svou velikostí, ale také tvarováním karosérie. Současný model má být v podstatě zachován, ale bude doplněn o další dvě varianty, z nichž jedna by měla být klasickým kombi.

Toyota navíc nehodlá uvést všechny tři verze najednou, ale pěkně postupně. Po prvním modelu v roce 2009 přijde druhý a rok později a třetí, tedy kombi, v roce 2011.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků