Toyota Prius Wagon: poloMPV bude i jako kombi

Dokáže někdo dnes říci, jakou karosérii má vlastně Toyota Prius? Je to zřejmě mix liftbacku, hatchbacku, kombi, MPV a možná by se našlo ještě něco dalšího. To se ovšem s příchodem nové generace změní.

Tip: Test současné generace hybridní Toyoty Prius naleznete zde.

Toyota totiž potvrdila, že Prius se v roce 2009 dočká jednak nové generace a jednak hned tří karosářských verzí. Ty se budou lišit hlavně svou velikostí, ale také tvarováním karosérie. Současný model má být v podstatě zachován, ale bude doplněn o další dvě varianty, z nichž jedna by měla být klasickým kombi.

Toyota navíc nehodlá uvést všechny tři verze najednou, ale pěkně postupně. Po prvním modelu v roce 2009 přijde druhý a rok později a třetí, tedy kombi, v roce 2011.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků