Toyota Prius Convertible: styl a ekologie v jednom?

Pokud jste si mysleli, že jde o novou karosářskou verzi tohoto nejprodávanějšího hybridu, jímž si Toyota v daném segmentu zajistila první místo, musíme vás zklamat. Jde totiž pouze o jediný exemplář, který byl upraven na zakázku.   

Tento otevřený Prius byl profesionálně upraven jistou firmou zabývající se automechanickými prácemi a svým způsobem se jedná o skutečný unikát. Nejenže se jedná o „čtyřdveřový kabriolet“ ale zůstaly mu i sloupky a rámy oken, což lze u vozidla se stahovatelnou střechou považovat za mírně neestetické. 

Hodnota Priusu Convertible se odhaduje na přibližně 46 000 dolarů (zhruba 750 000 Kč) a vůz si v budoucnosti určitě najde své místo v garáži nadšeného sběratele.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Toyota Prius Convertible
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků