Toyota Prius Convertible: styl a ekologie v jednom?

Pokud jste si mysleli, že jde o novou karosářskou verzi tohoto nejprodávanějšího hybridu, jímž si Toyota v daném segmentu zajistila první místo, musíme vás zklamat. Jde totiž pouze o jediný exemplář, který byl upraven na zakázku.   

Tento otevřený Prius byl profesionálně upraven jistou firmou zabývající se automechanickými prácemi a svým způsobem se jedná o skutečný unikát. Nejenže se jedná o „čtyřdveřový kabriolet“ ale zůstaly mu i sloupky a rámy oken, což lze u vozidla se stahovatelnou střechou považovat za mírně neestetické. 

Hodnota Priusu Convertible se odhaduje na přibližně 46 000 dolarů (zhruba 750 000 Kč) a vůz si v budoucnosti určitě najde své místo v garáži nadšeného sběratele.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Toyota Prius Convertible
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků