Toyota představila akční řadu Premium

Až do konce června budou na českých showroomech Toyoty k dostání její modely v akčním provedení Premium.

V jeho rámci lze za zvýhodněných podmínek obdržet většinu ze v současnosti modelů Toyoty nabízených na českém trhu. Akční nabídka Premium nabízená u modelů Avensis, Corolla Verso, Prius, RAV4, Land Cruiser a dokonce i nového Land Cruiseru V8 je zásadním krokem k naplnění dlouhodobého a sebevědomého cíle – být v prodeji na českém trhu mezi pěticí nejúspěšnějších automobilových značek. Akční nabídka Premium je odvozena u vybraných modelů od standardních specifikací a jejím cílem je oslovení širokého spektra zákazníků skrze spolehlivost vozů Toyota, nadstandardní výbavu, kvalitu služeb autorizovaných partnerů a velmi atraktivní cenu. Výhodou je, že v rámci tohoto zvýhodnění bude i nadále možno vybírat z více motorických variant. V našem krátkém přehledu, jenž naleznete v závěru, figurují příklady prvků výbavy a cen nejlevnějšího a nejdražšího provedení každého modelu včetně DPH.

Významné změny, týkající se zvýhodněné cenové nabídky současných modelů Toyota, vysvětlil generální ředitel společnosti Toyota Motor Czech Roman Mäsiar: „Dlouhodobě nás trápí netransparentnost automobilových nabídek na našem trhu. Různá schémata skrytých slev, bonusů při leasingu, které zákazník ve skutečnosti zaplatí zpět – to vše ztěžuje orientaci na trhu nových automobilů. Akční modely Premium proto přicházejí s jasným zvýhodněním. Nabídka je transparentní a není vázána na leasing nebo jiný druh financování.  Zákazník tedy od začátku ví, kolik ho vůz bude stát a jak je vybaven. I tento styl jasné a nezavádějící komunikace považujeme za prioritní krok ke spokojenému zákazníkovi.“

Toyota Corolla Verso Premium

529 900 Kč (1,6 VVT-i/81 kW, 5 míst) – 629 900 Kč (2,2 D-4D/100 kW, 7 míst). Možnost provedení N1.

Klepněte pro větší obrázek

Litá kola, elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek, centrální zamykání s ovládáním na dálku, kožený volant a řadicí páka, palubní počítač, duální automatická klimatizace, rádio s CD, MP3 a changerem, parkovací asistent vpředu/vzadu, sedm airbagů včetně kolenního pro řidiče, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC, TRC.

Toyota Avensis Premium

589 900 Kč (2,0 D-4D/93 kW Sol sedan) – 729 900 Kč (2,0 D-4D/110 kW Exklusive kombi). Možnost provedení N1.

Klepněte pro větší obrázek

Sol: elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek včetně sklápění, centrální zamykání s ovládáním na dálku, kožený volant a řadicí páka, palubní počítač, duální automatická klimatizace, rádio s CD a MP3, dešťový senzor, sedm airbagů včetně kolenního pro řidiče, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC, TRC. Exklusive navíc: litá kola, xenonové světlomety.

Toyota RAV4 Premium 

739 900 Kč (2,0 VVT-i/112 kW) – 799 900 Kč (2,2 D-4D/100 kW). Možnost provedení N1.

Klepněte pro větší obrázek

Litá kola, elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek, centrální zamykání s ovládáním na dálku, kožený volant a řadicí páka, palubní počítač, duální automatická klimatizace, rádio s CD, MP3 a changerem, parkovací asistent vzadu, Bluetooth hands-free sada s ovládáním na volantu, sedm airbagů včetně kolenního pro řidiče, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC, TRC, HAC, DAC.

Toyota Land Cruiser Premium

1 249 000 Kč (3,0 D-4D/127 kW Lux) – 1 349 000 Kč (3,0 D-4D/127 kW Lux+). Možnost provedení N1.

Klepněte pro větší obrázek

Lux: litá kola, elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek, kožené čalounění, centrální zamykání s ovládáním na dálku, kožený volant a řadicí páka, palubní počítač, duální automatická klimatizace, rádio s CD a changerem, airbagy čelní, boční a okenní, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC, A-TRC, pneumatické tlumiče vzadu, elektricky ovládané střešní okno. Lux+ navíc: navigační systém s dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, ostřikovače světlometů.

Toyota Land Cruiser V8 Premium

2 084 000 Kč (4,5 D-4D Lux+ 5 míst) – 2 144 000 Kč (4,5 D-4D Lux+ 7 míst). Možnost provedení N1.

Klepněte pro větší obrázek

5 míst: litá kola, elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek, kožené čalounění, centrální zamykání s ovládáním na dálku, kožený volant a řadicí páka, palubní počítač, duální automatická klimatizace, rádio s DVD přehrávačem a changerem, airbagy čelní, boční, okenní a kolenní pro řidiče, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC, A-TRC, pneumatické tlumiče vzadu, elektricky ovládané střešní okno, startování tlačítkem, navigační systém s dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, ostřikovače světlometů, parkovací senzory vpředu/vzadu. 7 míst navíc: čtyřzónová automatická klimatizace, vyhřívání druhé řady sedadel, hlavové airbagy pro třetí řadu sedadel.

Toyota Prius Premium

649 900 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Litá kola, elektrické ovládání oken vpředu/vzadu a zpětných zrcátek, centrální zamykání s ovládáním na dálku, automatická klimatizace, rádio s CD, dotykový víceúčelový displej, tempomat, startování tlačítkem, parkovací asistent vpředu/vzadu, šest airbagů, řízení podvozku ABS, EBD, BA, VSC+, TRC.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků