Toyota opět svolává vozy do servisů

Ani automobilce Toyota se nevyhýbají technické problémy, které vedou ke svolávacím akcím. Ty jsou navíc u japonského etalonu kvality v poslední době stále častější a týkají se velkého počtu vozů.

Nyní musí do servisů přes 530 000 vozů modelu Sequoia a Tundra a to pro opravu součásti řízení. Případná závada může způsobit vyřazení řízení z činnosti a tedy i velké problémy.

Akce se týká vozů, které byly vyrobeny mezi lety 2004 a 2007. I když se jedná o vozy, které byly vyrobeny a prodány pouze ve Spojených státech, nelze tuto akci přehlédnout.

Toyota patřila dlouhá léta k automobilkám, kterým se podobné problémy vyhýbaly. V poslední době se ovšem ukazuje, že i Toyota má s kvalitou výroby problémy a někteří poukazují také na to, že část technických problémů jednoduše ignorovala a zákazníky o nich neinformovala. Teď pro změrnu víme zřejmě úplně o všem...

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků