Toyota opět svolává vozy do servisů

Ani automobilce Toyota se nevyhýbají technické problémy, které vedou ke svolávacím akcím. Ty jsou navíc u japonského etalonu kvality v poslední době stále častější a týkají se velkého počtu vozů.

Nyní musí do servisů přes 530 000 vozů modelu Sequoia a Tundra a to pro opravu součásti řízení. Případná závada může způsobit vyřazení řízení z činnosti a tedy i velké problémy.

Akce se týká vozů, které byly vyrobeny mezi lety 2004 a 2007. I když se jedná o vozy, které byly vyrobeny a prodány pouze ve Spojených státech, nelze tuto akci přehlédnout.

Toyota patřila dlouhá léta k automobilkám, kterým se podobné problémy vyhýbaly. V poslední době se ovšem ukazuje, že i Toyota má s kvalitou výroby problémy a někteří poukazují také na to, že část technických problémů jednoduše ignorovala a zákazníky o nich neinformovala. Teď pro změrnu víme zřejmě úplně o všem...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků