Toyota opět stahuje stovky tisíc vozů do servisů

Etalon kvality, japonská automobilka Toyota, opět stahuje velký počet svých vozů do servisů. Tentokrát je důvodem vedení palivového potrubí, které se může uvolnit a následkem tohoto může dojít k úniku paliva.

Akce se týká hlavně domácího japonského trhu, kde zamíří do servisů hlavně vrcholné modely jako je Cron a Mark X, ovšem i vozy značky Lexus. V Japonsku se akce týká zhruba dvou set tisíc vozů, ale dalších zhruba padesát tisíc vozů zamíří do servisů na americkém a evropském trhu.

I když se může zdát, že závada je vážná, dle automobilky se jedná čistě o preventivní opatření, pro které se rozhodla i přesto, že s tímto potenciálním problémem nebyla hlášena žádná závada, případně porucha.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků