Toyota opět stahuje stovky tisíc vozů do servisů

Etalon kvality, japonská automobilka Toyota, opět stahuje velký počet svých vozů do servisů. Tentokrát je důvodem vedení palivového potrubí, které se může uvolnit a následkem tohoto může dojít k úniku paliva.

Akce se týká hlavně domácího japonského trhu, kde zamíří do servisů hlavně vrcholné modely jako je Cron a Mark X, ovšem i vozy značky Lexus. V Japonsku se akce týká zhruba dvou set tisíc vozů, ale dalších zhruba padesát tisíc vozů zamíří do servisů na americkém a evropském trhu.

I když se může zdát, že závada je vážná, dle automobilky se jedná čistě o preventivní opatření, pro které se rozhodla i přesto, že s tímto potenciálním problémem nebyla hlášena žádná závada, případně porucha.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků