Toyota líčí nové pasti na zloděje aut

Toyota v Japonsku nabízí do svých vozů palubní systém G-BOOK, který spojuje rozličné komunikační a navigační funkce (GPS, telefon, první pomoc...). Tento velmi oblíbený paket nyní Toyota rozšiřuje o systém online přenosu fotografií. Nový systém má za úkol, v případě neoprávněného otevření auta, vyfotografovat vnitřní prostor a tedy případného zloděje a tuto fotografii zaslat na bezpečnostní středisko Toyoty. To tyto materiály vyhodnotí a v případě potřeby informuje policii a majitele. Zajímavé, že? Zřejmě i zloději aut budou muset brzy začít vykonávat svou "práci" v kuklách...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků