Toyota Land Cruiser V8 s cenou pod dva miliony (české ceny)

Japonská automobilka Land Cruiser představila novou generaci Land Cruiseru ve své vrcholné verzi již před třemi měsíci, a tak se jen čekalo na nové ceny. Ty jsou nyní zveřejněny, i když pouze částečně.

Tip: Představení Lan Cruiseru V8.

Osmiválcový Land Cruiser bude dostupný jak v naftě s motorem 4,5 D-4D tak v benzínu s motorem 4,7 VVT-i.

Naftový základní model bude stát 1 965 000 Kč a to v pětimístné verzi. Za sedmimístnou pak zaplatíte 2 025 000 Kč.

Základní ceny pro benzínovou verzi nejsou prozatím známy, tak si budeme muset vystačit s cenami za vyšší výbavu Lux Plus. S ní pak stojí benzínový Land Cruiser V8 2 255 000 Kč v pětimístné verzi a 2 315 000 Kč v sedmimístné verzi.

Za tyto peníze ovšem dostanete poměrně solidní výbavu, která čítá 10 airbagů, stabilizační systém, el. výbavu a další a to vše v prvním stupni výbavy. Druhý pak přidá pokročilý multimediální systém, vyhřívané sedadla prvních dvou řad, kožené čalounění a další.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků