Toyota Land Cruiser Invincible, vrcholný model přichází

Jeden z nejlepších off-roadů současnosti se konečně dočkal i vrcholného provedení. Land Cruiser Invincible bude stát na samotném vrcholu nabídky a spojí v sobě veškerou dostupnou techniku a zároveň i bohatou a luxusní výbavu. V modelové řadě nahradí tato verze model LC5.

Toyota u tohoto modelu rozšířila základní výbavu o bluetooth hands-free, kamerový parkovací systém s monitorem, dekorace ze dřeva v interiéru, kožený multifunkční volant a další. K tomu je třeba připočítat již tak bohatou základní výbavu u této nejvyšší řady Land Cruiseru. Dvou zónová klimatizace, navigace, nastavitelné odpružení TEMS, sound systém a další je tedy samozřejmostí.

Při pohledu na exteriér pak zaujmou tónovaná okna a přední světlomety. Spolu s nimi dotváří základní stylig 17" kola za lehké slitiny. Toyota i pro tento model nabízí řadu doplňků.

Výbava bude dostupná pro naftový třílitr a benzínový čtyřlitr. K nim si můžete vybrat šestistupňový manuál, nebo pětistupňový automat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Toyota Land Cruiser Invincible

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků