Toyota Hilux Special Edition je jasnou volbou pro drsňáky. Dorazí v srpnu

Vypadá trochu jako základní verze bez příplatků. Ve skutečnosti má ale tento Hilux všechno, co byste po něm mohli chtít.

Až tento svět skončí, bude to poslední, co bude na padajícím popelu známého světa jistě stát, právě Toyota Hilux. Nezdolný a nesmrtelný pickup není jen jednou z hvězd bývalé éry pořadu Top Gear, kde s ním dělali neuvěřitelné věci, ale i jistou volbou velkých firem, které potřebují drsného pracanta.

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Na nadcházejícím autosalonu užitkových vozů, který se koná v anglickém Birminghamu, chystá Toyota odhalit speciální edici tohoto vozu nazvanou jednoduše HIlux Special Edition. K mání bude jako Double Cab i jako Extra Cab.

Speciální edice se na první pohled liší černě, nebo tmavě šedě lakovanými prvky exteriéru, jako jsou přední maska, kliky dveří nebo kryty zpětných zrcátek. Tady je totiž u normální verze království chromovaných povrchů. K edici se vážou i 18palcová kola ve dvou provedeních. Liší se podle toho, z jaké části Evropy jste. Pro východní jsou černé, pro západní dvoubarevné. Z nějakého důvodu.

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

I do interiéru se dostala černá barva. Vlastně v něm ani žádná jiná není. Po nastartování se na displeji objeví digitální plaketa odkazující na speciální edici. Odkaz najdete i na klíči. Speciální edice vozu má za úkol ještě zvětšit podíl japonských pickupů na evropském trhu. Na trh dorazí v srpnu.

Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 153 příspěvků