Toyota Hilux Special Edition je jasnou volbou pro drsňáky. Dorazí v srpnu

Vypadá trochu jako základní verze bez příplatků. Ve skutečnosti má ale tento Hilux všechno, co byste po něm mohli chtít.

Až tento svět skončí, bude to poslední, co bude na padajícím popelu známého světa jistě stát, právě Toyota Hilux. Nezdolný a nesmrtelný pickup není jen jednou z hvězd bývalé éry pořadu Top Gear, kde s ním dělali neuvěřitelné věci, ale i jistou volbou velkých firem, které potřebují drsného pracanta.

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Na nadcházejícím autosalonu užitkových vozů, který se koná v anglickém Birminghamu, chystá Toyota odhalit speciální edici tohoto vozu nazvanou jednoduše HIlux Special Edition. K mání bude jako Double Cab i jako Extra Cab.

Speciální edice se na první pohled liší černě, nebo tmavě šedě lakovanými prvky exteriéru, jako jsou přední maska, kliky dveří nebo kryty zpětných zrcátek. Tady je totiž u normální verze království chromovaných povrchů. K edici se vážou i 18palcová kola ve dvou provedeních. Liší se podle toho, z jaké části Evropy jste. Pro východní jsou černé, pro západní dvoubarevné. Z nějakého důvodu.

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

I do interiéru se dostala černá barva. Vlastně v něm ani žádná jiná není. Po nastartování se na displeji objeví digitální plaketa odkazující na speciální edici. Odkaz najdete i na klíči. Speciální edice vozu má za úkol ještě zvětšit podíl japonských pickupů na evropském trhu. Na trh dorazí v srpnu.

Za volantem Porsche Cayenne Coupé: Podvozek už zase čaruje a kouzlí!

Porsche Cayenne Coupé (první svezení)

Méně auta, praktičnosti i místa na zadních sedadlech, ale zato s vyšší cenou. To je ve zkratce druhá karosářská verze modelu Cayenne s poněkud nepatřičným přídomkem Coupé, která právě zakotvila na českém trhu. Ideální příležitost svézt se…

dnes | Miro Mihálik
TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

21.  7.  2019 | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků