Toyota Hilux Special Edition je jasnou volbou pro drsňáky. Dorazí v srpnu

Vypadá trochu jako základní verze bez příplatků. Ve skutečnosti má ale tento Hilux všechno, co byste po něm mohli chtít.

Až tento svět skončí, bude to poslední, co bude na padajícím popelu známého světa jistě stát, právě Toyota Hilux. Nezdolný a nesmrtelný pickup není jen jednou z hvězd bývalé éry pořadu Top Gear, kde s ním dělali neuvěřitelné věci, ale i jistou volbou velkých firem, které potřebují drsného pracanta.

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Na nadcházejícím autosalonu užitkových vozů, který se koná v anglickém Birminghamu, chystá Toyota odhalit speciální edici tohoto vozu nazvanou jednoduše HIlux Special Edition. K mání bude jako Double Cab i jako Extra Cab.

Speciální edice se na první pohled liší černě, nebo tmavě šedě lakovanými prvky exteriéru, jako jsou přední maska, kliky dveří nebo kryty zpětných zrcátek. Tady je totiž u normální verze království chromovaných povrchů. K edici se vážou i 18palcová kola ve dvou provedeních. Liší se podle toho, z jaké části Evropy jste. Pro východní jsou černé, pro západní dvoubarevné. Z nějakého důvodu.

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

I do interiéru se dostala černá barva. Vlastně v něm ani žádná jiná není. Po nastartování se na displeji objeví digitální plaketa odkazující na speciální edici. Odkaz najdete i na klíči. Speciální edice vozu má za úkol ještě zvětšit podíl japonských pickupů na evropském trhu. Na trh dorazí v srpnu.

S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

včera | Jan Mička | 10 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 38 příspěvků