Toyota Hilux Special Edition je jasnou volbou pro drsňáky. Dorazí v srpnu

Vypadá trochu jako základní verze bez příplatků. Ve skutečnosti má ale tento Hilux všechno, co byste po něm mohli chtít.

Až tento svět skončí, bude to poslední, co bude na padajícím popelu známého světa jistě stát, právě Toyota Hilux. Nezdolný a nesmrtelný pickup není jen jednou z hvězd bývalé éry pořadu Top Gear, kde s ním dělali neuvěřitelné věci, ale i jistou volbou velkých firem, které potřebují drsného pracanta.

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Na nadcházejícím autosalonu užitkových vozů, který se koná v anglickém Birminghamu, chystá Toyota odhalit speciální edici tohoto vozu nazvanou jednoduše HIlux Special Edition. K mání bude jako Double Cab i jako Extra Cab.

Speciální edice se na první pohled liší černě, nebo tmavě šedě lakovanými prvky exteriéru, jako jsou přední maska, kliky dveří nebo kryty zpětných zrcátek. Tady je totiž u normální verze království chromovaných povrchů. K edici se vážou i 18palcová kola ve dvou provedeních. Liší se podle toho, z jaké části Evropy jste. Pro východní jsou černé, pro západní dvoubarevné. Z nějakého důvodu.

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

Lexus v Česku oslavil 30 let. A udělal jednoho kluka neskutečně šťastným

I do interiéru se dostala černá barva. Vlastně v něm ani žádná jiná není. Po nastartování se na displeji objeví digitální plaketa odkazující na speciální edici. Odkaz najdete i na klíči. Speciální edice vozu má za úkol ještě zvětšit podíl japonských pickupů na evropském trhu. Na trh dorazí v srpnu.

TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 58 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 25 příspěvků