Další únik fotek Toyoty Supra! Zvenku už skutečně nemá co skrývat

Úniky snímků a informací okolo Toyoty Supra neberou konce. O ten poslední se údajně postaralo německé zastoupení Toyoty, které do děkovného e-mailu přiložilo „nevhodnou“ přílohu.

K oficiálnímu představení Toyoty Supra má dojít v polovině ledna na autosalonu v Detroitu, sama Toyota si ale podle všeho poměrně zavařila. Zájemci o vůz, který se zapsal na čekací listinu, totiž v e-mailu poděkovala a údajně přiložila i dva snímky, kterými jsme doplnili dosavadní galerii. A ty zatím neměl nikdo vidět.

Nová Toyota Supra odhalena! Takto vypadá bez maskování

Nová Toyota Supra odhalena! Takto vypadá bez maskování

Jak vidíte, snímky jsou opatřeny oficiálními logy Toyoty, spodní vodoznak si na ně vložil správce fóra supramkv.com, na kterém se objevily. Vidíme na nich Toyotu Supra zcela bez maskování a zvenku už v podstatě nemá co skrývat. Podobnost s novým BMW Z4, s nímž sdílí techniku, je minimální, což potvrzuje dřívější sdělení, že si konstruktéři obou značek šli svou vlastní cestou.

Šéfdesignér BMW vysvětlil, proč se Z4 a Supra vzhledově tolik liší

Šéfdesignér BMW vysvětlil, proč se Z4 a Supra vzhledově tolik liší

Že bude sériový vůz vypadat nějak takto, se dalo i přes dosavadní maskování očekávat. Novinkou je však označení. Ona to totiž podle všeho nebude „pouze“ Supra, ale rovnou GR Supra. Je otázkou, jestli GR (Gazoo Racing) bude vyhrazeno pouze jedné z verzí, nebo se setkáváme s oficiálním názvem japonsko-německého (nebo také německo-japonského) sporťáku.

Nová Toyota Supra poprvé v akci. Poslechněte si ten božský zvuk!

Nová Toyota Supra poprvé v akci. Poslechněte si ten božský zvuk!

Tak či tak jsme zatím sériové Toyotě Supra aktuálně nejblíže, jak to jenom jde, zbytek informací se dozvíme už zanedlouho. Prozatím se sluší připomenout, že se o pohon postará třílitrový řadový šestiválec o výkonu 250 kW (340 koní) a točivém momentu 450 N.m, který bude kombinován s automatickou převodovkou. Má dorazit i ostřejší verze GRMN, dost možná se na ni ale právě díváme.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 33 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků