Toyota bB: když se retro změní v noční klub

Toyota bB, aneb když se auto změní v noční klub. Přesně takto se dá nazvat nový koncept od největšího japonského výrobce osobních vozů. Auto určené pro mladé řidiče je postaveno na platformě Yarisu. Má s ním také shodný rozvor, který činí 2540 mm. Koncept bB je pak pouze 3920 mm dlouhý, 1690 mm široký a 1620 mm vysoký. Koncept i přes své malé rozměry obsahuje vše pro noční zábavnou jízdu. Kompletní audio-video vybavení, správné osvětlení a kompletní airbrush pak jen umocňuje dojem z konceptu, který přímo láká jezdit od klubu ke klubu v nočních hodinách a být tak středem pozornosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků