Toyota bB: když se retro změní v noční klub

Toyota bB, aneb když se auto změní v noční klub. Přesně takto se dá nazvat nový koncept od největšího japonského výrobce osobních vozů. Auto určené pro mladé řidiče je postaveno na platformě Yarisu. Má s ním také shodný rozvor, který činí 2540 mm. Koncept bB je pak pouze 3920 mm dlouhý, 1690 mm široký a 1620 mm vysoký. Koncept i přes své malé rozměry obsahuje vše pro noční zábavnou jízdu. Kompletní audio-video vybavení, správné osvětlení a kompletní airbrush pak jen umocňuje dojem z konceptu, který přímo láká jezdit od klubu ke klubu v nočních hodinách a být tak středem pozornosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků