Toyota bB: když se retro změní v noční klub

Toyota bB, aneb když se auto změní v noční klub. Přesně takto se dá nazvat nový koncept od největšího japonského výrobce osobních vozů. Auto určené pro mladé řidiče je postaveno na platformě Yarisu. Má s ním také shodný rozvor, který činí 2540 mm. Koncept bB je pak pouze 3920 mm dlouhý, 1690 mm široký a 1620 mm vysoký. Koncept i přes své malé rozměry obsahuje vše pro noční zábavnou jízdu. Kompletní audio-video vybavení, správné osvětlení a kompletní airbrush pak jen umocňuje dojem z konceptu, který přímo láká jezdit od klubu ke klubu v nočních hodinách a být tak středem pozornosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků