Toyota Avensis C DUR

Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku Toyota Motor Czech chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení.
Toyota Avensis C DUR
Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku, Toyota Motor Czech, chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení. Pro ty, kteří za volantem vyhledávají pohodlí a chtějí si zpříjemnit cestu rovněž kvalitním poslechem je určen model Avensis označený C DUR.

Vůz Toyota Avensis, který v roce 1997 nahradil úspěšný model Carina E, představuje stálici střední třídy. Jeho karoserii se zásluhou vývoje na starém kontinentě podařilo vtisknout evropské rysy. Vůz se vyrábí v Burnastonu ve Velké Británii. Na českém trhu se Avensis nabízí jako čtyřdveřový sedan, liftback i jako pětidveřové kombi.

Konzervativní rysy Avensisu ocení nejen ti, kteří hledají spolehlivý a výkonný služební automobil, ale rovněž rodiny, kterým Avensis skýtá dostatečný prostor pro přepravu osob i věcí.

Avensis C DUR, který nabízejí všichni prodejci vozů značky Toyota zákazníkům přináší jako zvláštní výbavu zdarma vysoce kvalitní autorádio s měničem CD integrovaným přímo v přístrojové desce. V cenících jsou modely vybrané pro tuto speciální nabídku označeny jako Avensis C DUR. Sedan s motorem 1,6 I stojí 580 000 Kč, s výkonným dvoulitrem pak 699 000 Kč. Spolu se společností CAC LEASING je navíc pro jmenovaný automobil připraven nulový leasing. Součástí výbavy nabízených "dvoulitrů" je automatická klimatizace. Do verzí poháněných motorem 1,6 I si může zákazník dokoupit klimatizaci za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků