Toyota Avensis C DUR

Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku Toyota Motor Czech chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení.
Toyota Avensis C DUR
Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku, Toyota Motor Czech, chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení. Pro ty, kteří za volantem vyhledávají pohodlí a chtějí si zpříjemnit cestu rovněž kvalitním poslechem je určen model Avensis označený C DUR.

Vůz Toyota Avensis, který v roce 1997 nahradil úspěšný model Carina E, představuje stálici střední třídy. Jeho karoserii se zásluhou vývoje na starém kontinentě podařilo vtisknout evropské rysy. Vůz se vyrábí v Burnastonu ve Velké Británii. Na českém trhu se Avensis nabízí jako čtyřdveřový sedan, liftback i jako pětidveřové kombi.

Konzervativní rysy Avensisu ocení nejen ti, kteří hledají spolehlivý a výkonný služební automobil, ale rovněž rodiny, kterým Avensis skýtá dostatečný prostor pro přepravu osob i věcí.

Avensis C DUR, který nabízejí všichni prodejci vozů značky Toyota zákazníkům přináší jako zvláštní výbavu zdarma vysoce kvalitní autorádio s měničem CD integrovaným přímo v přístrojové desce. V cenících jsou modely vybrané pro tuto speciální nabídku označeny jako Avensis C DUR. Sedan s motorem 1,6 I stojí 580 000 Kč, s výkonným dvoulitrem pak 699 000 Kč. Spolu se společností CAC LEASING je navíc pro jmenovaný automobil připraven nulový leasing. Součástí výbavy nabízených "dvoulitrů" je automatická klimatizace. Do verzí poháněných motorem 1,6 I si může zákazník dokoupit klimatizaci za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků