Toyota Avensis C DUR

Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku Toyota Motor Czech chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení.
Toyota Avensis C DUR
Nejúspěšnější japonský dovozce automobilů na český trh loňského roku, Toyota Motor Czech, chce obhájit své postavení i v letošním roce. Proto v jarních měsících připravila pro své zákazníky několik překvapení. Pro ty, kteří za volantem vyhledávají pohodlí a chtějí si zpříjemnit cestu rovněž kvalitním poslechem je určen model Avensis označený C DUR.

Vůz Toyota Avensis, který v roce 1997 nahradil úspěšný model Carina E, představuje stálici střední třídy. Jeho karoserii se zásluhou vývoje na starém kontinentě podařilo vtisknout evropské rysy. Vůz se vyrábí v Burnastonu ve Velké Británii. Na českém trhu se Avensis nabízí jako čtyřdveřový sedan, liftback i jako pětidveřové kombi.

Konzervativní rysy Avensisu ocení nejen ti, kteří hledají spolehlivý a výkonný služební automobil, ale rovněž rodiny, kterým Avensis skýtá dostatečný prostor pro přepravu osob i věcí.

Avensis C DUR, který nabízejí všichni prodejci vozů značky Toyota zákazníkům přináší jako zvláštní výbavu zdarma vysoce kvalitní autorádio s měničem CD integrovaným přímo v přístrojové desce. V cenících jsou modely vybrané pro tuto speciální nabídku označeny jako Avensis C DUR. Sedan s motorem 1,6 I stojí 580 000 Kč, s výkonným dvoulitrem pak 699 000 Kč. Spolu se společností CAC LEASING je navíc pro jmenovaný automobil připraven nulový leasing. Součástí výbavy nabízených "dvoulitrů" je automatická klimatizace. Do verzí poháněných motorem 1,6 I si může zákazník dokoupit klimatizaci za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků