Toto mají být nejlepší interiéry aut roku 2019. Bodoval Hyundai i levný Nissan!

Co mají společného Jeep Gladiator a BMW M850i? Oba dva vozy mají prý podle amerického magazínu ty nejlepší interiéry. A co těch osm dalších?

Magazín WardsAuto, o kterém jste možná nikdy neslyšely, zveřejnil výběr nejlepších interiéru aut, které se představily v roce 2019, nebo se alespoň dočkaly omlazení. Z 32 nominovaných vzešel výběr 10 nejlepších, které si můžete prohlédnout nahoře v galerii.

Porsche Taycan odhaluje interiér. Displej vládne světu, podstatné však zůstalo

Porsche Taycan odhaluje interiér. Displej vládne světu, podstatné však zůstalo

Při výběru nehrál hlavní roli pouze design, ale i ergonomie, materiály a celkový komfort. Není tak divu, že se do výběru redaktorů dostal vedle Bentley Benayga i Hyundai Santa Fe, levný globální SUV Nissan Kicks nebo Jeep Gladiator. 

Těžko diskutovat o tom, jakou má konečný výběr vypovídající hodnotu. Můžete nám dát vědět, zda s konečným výběrem souhlasíte. Názor napište do diskuse pod článkem a zkuste připojit i své osobní tipy.

Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 35 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků
Jak jezdí nový Hyundai Ioniq Electric? Ukázal nám to v ráji elektroaut a konopí

Hyundai Ioniq Electric 2019 (první svezení)

Z nabídky modelu Ioniq si vybere každý, koho lákají vozy na alternativní pohon. Elektromobil nedávno prošel faceliftem, aby mohl lépe držet krok s konkurencí. Povedlo se mu to?

31.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 50 příspěvků