Toto mají být nejlepší interiéry aut roku 2019. Bodoval Hyundai i levný Nissan!

Co mají společného Jeep Gladiator a BMW M850i? Oba dva vozy mají prý podle amerického magazínu ty nejlepší interiéry. A co těch osm dalších?

Magazín WardsAuto, o kterém jste možná nikdy neslyšely, zveřejnil výběr nejlepších interiéru aut, které se představily v roce 2019, nebo se alespoň dočkaly omlazení. Z 32 nominovaných vzešel výběr 10 nejlepších, které si můžete prohlédnout nahoře v galerii.

Porsche Taycan odhaluje interiér. Displej vládne světu, podstatné však zůstalo

Porsche Taycan odhaluje interiér. Displej vládne světu, podstatné však zůstalo

Při výběru nehrál hlavní roli pouze design, ale i ergonomie, materiály a celkový komfort. Není tak divu, že se do výběru redaktorů dostal vedle Bentley Benayga i Hyundai Santa Fe, levný globální SUV Nissan Kicks nebo Jeep Gladiator. 

Těžko diskutovat o tom, jakou má konečný výběr vypovídající hodnotu. Můžete nám dát vědět, zda s konečným výběrem souhlasíte. Názor napište do diskuse pod článkem a zkuste připojit i své osobní tipy.

Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

včera | Svět motorů | 8 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků