Toto Lamborghini potřebuje vaši pomoc! Je na elektřinu, líbit se bude snad všem

Pokud máte na poličce ještě místo a hodilo by se vám jeh zaplnit něčím exotickým, můžete podpořit tento projekt Lamborghini Aventador SV.

Lego Ideas je platforma, kde lidé mohou prezentovat své nápady na nové stavebnice. Pokud získá stavebnice dostatečný počet hlasů, jde se s „konceptem“ do výroby. Nyní je tu nápad na Lamborghini Aventador SV, tedy druhou nejrychlejší verzi vlajkové lodi italské automobilky.

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Model je sestavený z dílů divize Lego Technic, jde tedy o hračku spíše pro starší. Aventador v měřítku 1:12 je navíc možné ovládat na vysílačku. K řízení slouží servomotor a přilnavost u vás obýváku má zajistit i nezávislé zavěšení všech čtyř kol.

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Potěší i funkční detaily v podobě otevíratelné přední i zadní kapoty a funkčních dveří. V přiloženém videu se můžete podívat, jak tento model podrobně vypadá. K dostání se do výroby mu můžete pomoct i vy. Stačí na stránkách Lego Ideas kliknout na „Support“. Aventador navíc není jediný, pomoci můžete i modelu Countach v menším měřítku a dalším.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

včera | Jan Mička | 69 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Renault Clio 1.0 TCe 100: Nový vrchol třídy? I Fabia může tiše závidět!

Renault Clio 1.0 TCe

Pravidlem je vyměnit nárazníky a tvářit se, že máte úplně nové auto. Renault na to šel s pátou generací Clia obráceně. Od základů nově vyvinutý vůz zabalil do povědomého tvaru a chce s ním navázat na předchůdce. V zájmu Francouzů by nicméně mělo být, aby se jim to v případě tříválcové pohonné jednotky raději nepovedlo.

14.  1.  2020 | Miro Mihálik | 70 příspěvků