Toto Lamborghini potřebuje vaši pomoc! Je na elektřinu, líbit se bude snad všem

Pokud máte na poličce ještě místo a hodilo by se vám jeh zaplnit něčím exotickým, můžete podpořit tento projekt Lamborghini Aventador SV.

Lego Ideas je platforma, kde lidé mohou prezentovat své nápady na nové stavebnice. Pokud získá stavebnice dostatečný počet hlasů, jde se s „konceptem“ do výroby. Nyní je tu nápad na Lamborghini Aventador SV, tedy druhou nejrychlejší verzi vlajkové lodi italské automobilky.

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Model je sestavený z dílů divize Lego Technic, jde tedy o hračku spíše pro starší. Aventador v měřítku 1:12 je navíc možné ovládat na vysílačku. K řízení slouží servomotor a přilnavost u vás obýváku má zajistit i nezávislé zavěšení všech čtyř kol.

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Potěší i funkční detaily v podobě otevíratelné přední i zadní kapoty a funkčních dveří. V přiloženém videu se můžete podívat, jak tento model podrobně vypadá. K dostání se do výroby mu můžete pomoct i vy. Stačí na stránkách Lego Ideas kliknout na „Support“. Aventador navíc není jediný, pomoci můžete i modelu Countach v menším měřítku a dalším.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

včera | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek