Toto Lamborghini potřebuje vaši pomoc! Je na elektřinu, líbit se bude snad všem

Pokud máte na poličce ještě místo a hodilo by se vám jeh zaplnit něčím exotickým, můžete podpořit tento projekt Lamborghini Aventador SV.

Lego Ideas je platforma, kde lidé mohou prezentovat své nápady na nové stavebnice. Pokud získá stavebnice dostatečný počet hlasů, jde se s „konceptem“ do výroby. Nyní je tu nápad na Lamborghini Aventador SV, tedy druhou nejrychlejší verzi vlajkové lodi italské automobilky.

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Model je sestavený z dílů divize Lego Technic, jde tedy o hračku spíše pro starší. Aventador v měřítku 1:12 je navíc možné ovládat na vysílačku. K řízení slouží servomotor a přilnavost u vás obýváku má zajistit i nezávislé zavěšení všech čtyř kol.

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Potěší i funkční detaily v podobě otevíratelné přední i zadní kapoty a funkčních dveří. V přiloženém videu se můžete podívat, jak tento model podrobně vypadá. K dostání se do výroby mu můžete pomoct i vy. Stačí na stránkách Lego Ideas kliknout na „Support“. Aventador navíc není jediný, pomoci můžete i modelu Countach v menším měřítku a dalším.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Dacia Duster 1.0 TCe LPG: Přesně tuhle bych si klidně koupil!

Dacia Duster 1.0 TCe LPG

I Dacia musela zdražovat. SUV Duster, které pořídíte i v tovární úpravě na LPG, si však stále drží velmi příznivou cenu. A víte co? Plynovou verzi bych si klidně sám koupil.

28.  6.  2020 | Jan Mička | 107 příspěvků
Minitest Toyota Corolla GR Sport TS: Konečně už sportovně jenom vypadá

Toyota Corolla GR Sport TS

Když jsme se s označením GR Sport viděli naposledy, nebylo to zrovna příjemné setkání. Toyota nám ale teď dokázala, že to s ním myslí vážně.

26.  6.  2020 | Vladimír Kadera | 43 příspěvků