Toto Lamborghini potřebuje vaši pomoc! Je na elektřinu, líbit se bude snad všem

Pokud máte na poličce ještě místo a hodilo by se vám jeh zaplnit něčím exotickým, můžete podpořit tento projekt Lamborghini Aventador SV.

Lego Ideas je platforma, kde lidé mohou prezentovat své nápady na nové stavebnice. Pokud získá stavebnice dostatečný počet hlasů, jde se s „konceptem“ do výroby. Nyní je tu nápad na Lamborghini Aventador SV, tedy druhou nejrychlejší verzi vlajkové lodi italské automobilky.

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Nový Defender můžete mít doma za pár korun. Jen s ním raději nebourejte

Model je sestavený z dílů divize Lego Technic, jde tedy o hračku spíše pro starší. Aventador v měřítku 1:12 je navíc možné ovládat na vysílačku. K řízení slouží servomotor a přilnavost u vás obýváku má zajistit i nezávislé zavěšení všech čtyř kol.

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Postavte si McLaren Senna. Lego ukazuje novou kolekci Speed Champions

Potěší i funkční detaily v podobě otevíratelné přední i zadní kapoty a funkčních dveří. V přiloženém videu se můžete podívat, jak tento model podrobně vypadá. K dostání se do výroby mu můžete pomoct i vy. Stačí na stránkách Lego Ideas kliknout na „Support“. Aventador navíc není jediný, pomoci můžete i modelu Countach v menším měřítku a dalším.

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nová Škoda Fabia je luxusnější. Už jsme ji řídili, bude to největší malé auto na trhu

Škoda Fabia IV 1.0 TSI DSG

Čtvrtá generace Škody Fabia je za rohem, představí se už v květnu, od léta si ji budete moci objednat v rámci předprodeje a s podzimem dorazí na showroomy a k prvním zákazníkům.

dnes | Jiří Baborský | 42 příspěvků
TEST Volkswagen Golf GTE 1.4 PHEV: Dobrý přítel bohatého pendlera

Volkswagen Golf GTE

Plug-in hybridní GTE je nejvýkonnější eko verzí Volkswagenu Golf. Slibuje úsporný provoz i vysoký výkon, jak ale funguje v podmínkách české zimy?

včera | Richard Herbich | 25 příspěvků
TEST Kia e-Soul 64 kWh: Sladký život s volty a ampéry i v třeskutých mrazech?

Kia e-Soul 64 kWh

První generace Kie Soul se světu představila už v roce 2008 a pro značku představovala důležitý milník. V té době Kia nabízela vcelku fádně vypadající picanta, ria nebo cee’dy a funky krabička na čtyřech kolech byla konečně vozem, po které bylo možné toužit.

21.  2.  2021 | Richard Herbich | 42 příspěvků