Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Po odchodu slavné trojice Clarkson, Hammond a May se britskému pořadu Top Gear nedaří udržet dlouhodobě fungující sestavu moderátorů. Z dosavadní party tak zůstane na obrazovce zanedlouho jen Chris Harris.

Současné složení moderátorů britského Top Gearu bude obměněno více, než se původně čekalo. Dosud pořad moderovala trojka Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Odchod však dříve ohlásil LeBlanc, pro kterého bylo natáčení časově náročné – americký herec známý ze seriálu Přátelé současně účinkuje v zámoří v dalším seriálu a již mu nezbýval čas na rodinu.

Nově přitom nebude v hlavní trojici moderátorů účinkovat ani Rory Reid, který už bude v Top Gearu fungovat pouze jako občasný host, například jako německá závodnice Sabine Schmitz, a věnovat se bude více zákulisní show Extra Gear. Televizní stanice BBC proto musela nyní sehnat rovnou dva nové moderátory, kteří zaplní volná místo po boku novináře Chrise Harrise.

Joey z Přátel končí v Top Gearu. Prý se chce více věnovat přátelům

Joey z Přátel končí v Top Gearu. Prý se chce více věnovat přátelům

Náhrada odchozích hvězd však nebude asi českým fanouškům Top Gearu příliš známá. Novými tvářemi jsou totiž Paddy McGuinness, britský moderátor a komik, a Freddie Flintoff, bývalý hráč kriketu, nyní působící jako moderátor. Dva „nováčci“ ovšem dostanou prostor až během 27. řady pořadu. V nadcházející 26. řadě, jež bude mít premiéru na začátku příštího roku, tak ještě uvidíme pohromadě LeBlanca i Reida.

„Získat místo v Top Gearu je opravdová pocta. Moderovat show, kterou jsem sledoval a miloval už od mala, je naprosto vzrušující,“ uvedl McGuiness. Ani v případě Flintoffa to ovšem nevypadá, že by neměl k autům daleko. Účinkování v pořadu dokonce popsal jako jeho druhou vysněnou práci. „Auta pro mě byla vždy silnou vášní a jsem opravdu nadšený, že mohu rozšířit tým Top Gearu,“ dodal.

Nejrychlejší dodávka na Nordschleife? Top Gear po 13 letech poražen!

Nejrychlejší dodávka na Nordschleife? Top Gear po 13 letech poražen!

„Myslím, že je naprosto zřejmě, kolik zábavy si při natáčení Top Gearu s Paddym a Freddiem užijeme. Oba jsou skvělí, přirození komici a jejich vylomeniny spojené s těmi nejúžasnějšími auty světa nepochybně povýší show na další úroveň,“ okomentoval příchod nových moderátorů Chris Harris.

Budoucí 27. série s novými moderátory se také dočkáme už v roce 2019, pravděpodobně ale až později v druhé polovině roku.

Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

včera | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků
Minitest Mazda 6 2.5 Skyactiv-G A/T: Mimo čas a obvyklé mantinely

Mazda 6 2.5 Skyaktiv-G A/T (minitest)

Vzepřít se jednou provždy kalendáři, jen mládí, nikdy stáří, zpívá v jednom ze svých šlágrů božský Kája. Máme ale tak trochu dojem, že si něco podobného může pobrukovat i Mazda se svou šestkou.

10.  1.  2019 | Miro Mihálik | 88 příspěvků