Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Po odchodu slavné trojice Clarkson, Hammond a May se britskému pořadu Top Gear nedaří udržet dlouhodobě fungující sestavu moderátorů. Z dosavadní party tak zůstane na obrazovce zanedlouho jen Chris Harris.

Současné složení moderátorů britského Top Gearu bude obměněno více, než se původně čekalo. Dosud pořad moderovala trojka Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Odchod však dříve ohlásil LeBlanc, pro kterého bylo natáčení časově náročné – americký herec známý ze seriálu Přátelé současně účinkuje v zámoří v dalším seriálu a již mu nezbýval čas na rodinu.

Nově přitom nebude v hlavní trojici moderátorů účinkovat ani Rory Reid, který už bude v Top Gearu fungovat pouze jako občasný host, například jako německá závodnice Sabine Schmitz, a věnovat se bude více zákulisní show Extra Gear. Televizní stanice BBC proto musela nyní sehnat rovnou dva nové moderátory, kteří zaplní volná místo po boku novináře Chrise Harrise.

Joey z Přátel končí v Top Gearu. Prý se chce více věnovat přátelům

Joey z Přátel končí v Top Gearu. Prý se chce více věnovat přátelům

Náhrada odchozích hvězd však nebude asi českým fanouškům Top Gearu příliš známá. Novými tvářemi jsou totiž Paddy McGuinness, britský moderátor a komik, a Freddie Flintoff, bývalý hráč kriketu, nyní působící jako moderátor. Dva „nováčci“ ovšem dostanou prostor až během 27. řady pořadu. V nadcházející 26. řadě, jež bude mít premiéru na začátku příštího roku, tak ještě uvidíme pohromadě LeBlanca i Reida.

„Získat místo v Top Gearu je opravdová pocta. Moderovat show, kterou jsem sledoval a miloval už od mala, je naprosto vzrušující,“ uvedl McGuiness. Ani v případě Flintoffa to ovšem nevypadá, že by neměl k autům daleko. Účinkování v pořadu dokonce popsal jako jeho druhou vysněnou práci. „Auta pro mě byla vždy silnou vášní a jsem opravdu nadšený, že mohu rozšířit tým Top Gearu,“ dodal.

Nejrychlejší dodávka na Nordschleife? Top Gear po 13 letech poražen!

Nejrychlejší dodávka na Nordschleife? Top Gear po 13 letech poražen!

„Myslím, že je naprosto zřejmě, kolik zábavy si při natáčení Top Gearu s Paddym a Freddiem užijeme. Oba jsou skvělí, přirození komici a jejich vylomeniny spojené s těmi nejúžasnějšími auty světa nepochybně povýší show na další úroveň,“ okomentoval příchod nových moderátorů Chris Harris.

Budoucí 27. série s novými moderátory se také dočkáme už v roce 2019, pravděpodobně ale až později v druhé polovině roku.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 62 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků