Top Gear: Audi TT je najlepším coupé roku 2006

Možno by ste to takto netipovali, no Audi TT druhej generácie zvolili predstavitelia magazínu Top Gear za najlepšie coupé roku 2006. Konkurencia bola dostatočne silná, no Jeremy Clarkson ho označil za najzábavnejšie a najucelenejšie coupé posledného roku. Vcelku prekvapivý výsledok.

Netreba zabudnúť ani na fakt, že pred piatimi rokmi sa podarilo to isté prvej generácii TT. Mnoho novinárov ho označilo za nudné a nekomunikatívne, v Top Geare si ho očividne obľúbili.

A komu by ste dali titul najlepšieho coupé roku 2006 vy?

Minitest BMW 230i Cabrio: Nastal čas se rozloučit?

BMW 230i Cabrio (minitest)

Kompaktní rozměry, zadní pohon, čtyři místa k sezení a stahovací střecha – to je kombinace, na kterou dnes narazíte pouze u BMW. Benzinový dvoulitr s výkonem 185 kW dvojkovému kabriu pasuje jako ulitý!

včera | Jan Mička | 10 příspěvků
TEST Jaguar E-Pace D180 AWD: Sentimentální cesta

Jaguar E-Pace D180

V novodobé historii Jaguaru je E-Pace jedním z nejdůležitějších milníků. Půjčili si techniku od Land Roveru a snažili se do populárního segmentu malých SUV vnést sportovního ducha. Povedlo se?

16.  8.  2018 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Minitest Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TGI: Spořivému plyn nesmrdí

VW Caddy Maxi 1.4 TGI (minitest)

VW láká na model Caddy poháněný zemním plynem nízkými provozními náklady. Stačí ale ceny CNG na to, aby se do německé dodávky zamilovali nejen zapřisáhlí skrblíci?

14.  8.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků