Tomato A&P Hyundai Coupé, restyling pro pozéry

Ne každé auto, které vypadá jako sporťák, patří do kategorie ostrých vozů. Někdo raději komfortnější GT, ale i takoví majitelé nezřídka chtějí, aby jejich vůz vypadal jako učiněný supersport. Jedno cenově dostupné sportovní auto, Hyundai Coupé, k takové úpravě vyloženě vybízí. Úpravce Tomato A&P neodolal a výsledek jeho práce určitě nadchne české příznivce laciného olepování auta.

Fotky toho někdy řeknou více než slova a zde to platí dvojnásob. Vcelku povedený design sériového vozu je doplněn o radikální přední a zadní nárazník, mračítka předních světlometů, zadní křídlo, prahové nástavce a kola s pořádným lemem.

To vše pak podtrhuje snížení od 35 do 60 mm a pro ty, kteří chtějí i výkon, je možno objednat vzduchový filtr, který sice nic nepřidá, ale alespoň odlehčí peněžence.

Po technické stránce je pak vše při starém. Motory disponují i nadále mírně podprůměrným litrovým výkonem a dynamika je na úrovní ostřejších kompaktů. Ovšem někdy stačí, že auto rychle vypadá, rychle jezdit nemusí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tomato A&P Hyundai Coupé
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků