Tomato A&P Hyundai Coupé, restyling pro pozéry

Ne každé auto, které vypadá jako sporťák, patří do kategorie ostrých vozů. Někdo raději komfortnější GT, ale i takoví majitelé nezřídka chtějí, aby jejich vůz vypadal jako učiněný supersport. Jedno cenově dostupné sportovní auto, Hyundai Coupé, k takové úpravě vyloženě vybízí. Úpravce Tomato A&P neodolal a výsledek jeho práce určitě nadchne české příznivce laciného olepování auta.

Fotky toho někdy řeknou více než slova a zde to platí dvojnásob. Vcelku povedený design sériového vozu je doplněn o radikální přední a zadní nárazník, mračítka předních světlometů, zadní křídlo, prahové nástavce a kola s pořádným lemem.

To vše pak podtrhuje snížení od 35 do 60 mm a pro ty, kteří chtějí i výkon, je možno objednat vzduchový filtr, který sice nic nepřidá, ale alespoň odlehčí peněžence.

Po technické stránce je pak vše při starém. Motory disponují i nadále mírně podprůměrným litrovým výkonem a dynamika je na úrovní ostřejších kompaktů. Ovšem někdy stačí, že auto rychle vypadá, rychle jezdit nemusí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tomato A&P Hyundai Coupé
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků