Tomáš Enge testoval Aston Martin DBR9

Tomáš Enge se zúčastnil testování nového modelu DBR9 firmy Aston Martin, která chce v příštím roce vstoupit zpět do šampionátu GT. Tomáš spolu s dvěma dalšími testovacími jezdci najezdil s vozem 367,5 km v anglickém Snettertonu.

Sám Enge celou akci komentoval slovy: "Jsem hrdý, že jsem jedním z prvních pilotů, který mohl s tímto strojem jezdit. Jsem rád, že můžu spolupracovat na tomto projektu. DBR9 je stále ještě ve vývojové fázi, dolaďuje se spousta detailů, proto je těžké posoudit konkurenceschopnost oproti zbytku budoucích protivníků."

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků