Tomáš Enge testoval Aston Martin DBR9

Tomáš Enge se zúčastnil testování nového modelu DBR9 firmy Aston Martin, která chce v příštím roce vstoupit zpět do šampionátu GT. Tomáš spolu s dvěma dalšími testovacími jezdci najezdil s vozem 367,5 km v anglickém Snettertonu.

Sám Enge celou akci komentoval slovy: "Jsem hrdý, že jsem jedním z prvních pilotů, který mohl s tímto strojem jezdit. Jsem rád, že můžu spolupracovat na tomto projektu. DBR9 je stále ještě ve vývojové fázi, dolaďuje se spousta detailů, proto je těžké posoudit konkurenceschopnost oproti zbytku budoucích protivníků."

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků