Tomáš Enge testoval Aston Martin DBR9

Tomáš Enge se zúčastnil testování nového modelu DBR9 firmy Aston Martin, která chce v příštím roce vstoupit zpět do šampionátu GT. Tomáš spolu s dvěma dalšími testovacími jezdci najezdil s vozem 367,5 km v anglickém Snettertonu.

Sám Enge celou akci komentoval slovy: "Jsem hrdý, že jsem jedním z prvních pilotů, který mohl s tímto strojem jezdit. Jsem rád, že můžu spolupracovat na tomto projektu. DBR9 je stále ještě ve vývojové fázi, dolaďuje se spousta detailů, proto je těžké posoudit konkurenceschopnost oproti zbytku budoucích protivníků."

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků