Tom Hanks prodává svůj obytný přívěs. Používal ho při natáčení slavných filmů

Stylové ubytování na kolech od hvězdy Hollywoodu skrývá řadu vzpomínek.

Každá pořádná filmová hvězda musí mít při natáčení vlastní přívěs. To je pravidlo. A jeden šťastlivec s dostatkem peněz se bude zanedlouho cítit jako Tom Hanks. Slavný americký herec totiž prodává svůj vlastní stylový přívěs Airstream, který mu sloužil jako přechodné obydlí během natáčení celé řady známých filmů.

Hanks využíval tento Model 34 Limited Excella od roku 1993, přesněji tedy od natáčení Samotáře v Seattlu. Naposledy pak sloužil přívěs u produkce snímku The Circle z roku 2017. Za 24 let se vydal na nejrůznější místa natáčení po celých USA. Navštívená místa zvýrazňuje hromada památných samolepek.

I Lada může fungovat jako obytňák. V Rusku vám ji postaví za slušné peníze

I Lada může fungovat jako obytňák. V Rusku vám ji postaví za slušné peníze

Interiér si tehdy nechal Hanks upravit dle vlastních představ. V každém případě tu nechybí kuchyně s jídelním stolem, koupelna, pohovka, samozřejmě postel a rovněž elektrický krb. Herec přitom prodává svůj přívěs také s upomínkovými předměty posbíranými během natáčení filmů. Na poličce je třeba podepsaný hrnek z produkce Apolla 13.

Hanksův Airstream zamíří do aukce 13. srpna u společnosti Bonhams. Odhaduje se, že by mohl dosáhnout cenovky v rozmezí 150.000 až 250.000 dolarů (asi 3,3 až 5,4 milionu korun).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST BMW 430i Cabrio: Léto sice skončilo, ale zábava může pokračovat

BMW 430i Cabrio

Čtyřválec, sportovní automatická převodovka, pohon zadních kol a otevřené nebe nad hlavou. Co by se mohlo pokazit?

včera | Vladimír Kadera | 6 příspěvků
DS 4 je synonymem pařížského luxusu. Už jsme se svezli a máme dobré zprávy

DS 4 PureTech a E-Tense

Tři roky po ukončení výroby se vrací DS 4 ve druhé generaci. Jak jezdí, jsme vyzkoušeli v zemi, kde je tenhle kompaktní model s nádechem luxusu doma: ve Francii.

17.  9.  2021 | David Šprincl | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Arteon R 2.0 TSI SB: Chladnokrevně efektivní bijec v kvádru

Vokswagen Arteon R Shooting Brake

Velké benzinové kombi s pořádnou porcí výkonu a bez elektromotorů? Do budoucna půjde o stále vzácnější zboží. V téhle formě je snadné odpustit mu i drobné nedokonalosti.

14.  9.  2021 | Richard Herbich | 35 příspěvků