Tokio očekává ofenzívu Hondy

Honda přiveze do Tokia trojici svých konceptů s názvy Sport 4, W.O.W. a FCX. Japonská automobilka zvažovala, jaké téma zvolí pro svou přehlídku a na koho dané modely zacílí. Premiéru si tak odbyde čtyř-dveřový Sport 4, což má být koncept budoucího sportovního kupé pro čtyři dospělé osoby. Sport 4 je brán jako první ukázka možné podoby nového Accordu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Honda Sport 4

Druhý model W.O.W. jde přesně ve stopách svého názvu. Čtyřmístný koncept s netradičně řešenými dveřmi je určen pro menší rodinu, která vlastní svého psího mazlíčka. Pro něho je určen spěciální ventilovaný box. Ten je navržen tak, aby pes měl maximální pohodlí a byl co nejblíže svému pánovi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Honda W.O.W.

Třetím konceptem je FXC, což je koncept, kterému budou sloužit pro zdroj energie palivové články. Zvláště nízká podlaha a těžiště mají pak zajistit výborné jízdní vlastnosti tohoto jinak velmi futuristického vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Honda FXC

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků