Tip: navštivte velký český sraz vozů Porsche

Jste-li příznivci německých vozů Porsche, pak byste neměli vynechat velký sraz, který proběhne od tohoto pátku v Liberci, tedy v rodišti zakladatele automobilky Ferdinanda Porsche.

Sraz začne na tradičním místě. tedy ve vratislavském pivovaru, již v pátek v osmnáct hodin. Po zahájení zamíří všechny vozy na další tradiční místo srazu a to na vrchol Ještědu.

V sobotu dopoledne pak bude probíhat další program v areálu pivovaru, kde si budete moci prohlédnout vozy Porsche různého stáří. Před polednem se pak vydají všechny vozy na tradiční spanilou jízdu přes Jablonec, Bedřichov, Josefův Důl, Tanvald, Bílý Potok a další obce a města. Zpět se pak vozy vrátí v podvečer.

V neděli pak program pokračuje opět od desáté hodiny na stejném místě, tedy v pivovaru. Po polední se pak část vozů vydá na liberecké náměstí, kde proběhne krátká výstava.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků