Tip: navštivte velký český sraz vozů Porsche

Jste-li příznivci německých vozů Porsche, pak byste neměli vynechat velký sraz, který proběhne od tohoto pátku v Liberci, tedy v rodišti zakladatele automobilky Ferdinanda Porsche.

Sraz začne na tradičním místě. tedy ve vratislavském pivovaru, již v pátek v osmnáct hodin. Po zahájení zamíří všechny vozy na další tradiční místo srazu a to na vrchol Ještědu.

V sobotu dopoledne pak bude probíhat další program v areálu pivovaru, kde si budete moci prohlédnout vozy Porsche různého stáří. Před polednem se pak vydají všechny vozy na tradiční spanilou jízdu přes Jablonec, Bedřichov, Josefův Důl, Tanvald, Bílý Potok a další obce a města. Zpět se pak vozy vrátí v podvečer.

V neděli pak program pokračuje opět od desáté hodiny na stejném místě, tedy v pivovaru. Po polední se pak část vozů vydá na liberecké náměstí, kde proběhne krátká výstava.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 44 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 68 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků