Tip: navštivte velký český sraz vozů Porsche

Jste-li příznivci německých vozů Porsche, pak byste neměli vynechat velký sraz, který proběhne od tohoto pátku v Liberci, tedy v rodišti zakladatele automobilky Ferdinanda Porsche.

Sraz začne na tradičním místě. tedy ve vratislavském pivovaru, již v pátek v osmnáct hodin. Po zahájení zamíří všechny vozy na další tradiční místo srazu a to na vrchol Ještědu.

V sobotu dopoledne pak bude probíhat další program v areálu pivovaru, kde si budete moci prohlédnout vozy Porsche různého stáří. Před polednem se pak vydají všechny vozy na tradiční spanilou jízdu přes Jablonec, Bedřichov, Josefův Důl, Tanvald, Bílý Potok a další obce a města. Zpět se pak vozy vrátí v podvečer.

V neděli pak program pokračuje opět od desáté hodiny na stejném místě, tedy v pivovaru. Po polední se pak část vozů vydá na liberecké náměstí, kde proběhne krátká výstava.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků