Tip: navštivte velký český sraz vozů Porsche

Jste-li příznivci německých vozů Porsche, pak byste neměli vynechat velký sraz, který proběhne od tohoto pátku v Liberci, tedy v rodišti zakladatele automobilky Ferdinanda Porsche.

Sraz začne na tradičním místě. tedy ve vratislavském pivovaru, již v pátek v osmnáct hodin. Po zahájení zamíří všechny vozy na další tradiční místo srazu a to na vrchol Ještědu.

V sobotu dopoledne pak bude probíhat další program v areálu pivovaru, kde si budete moci prohlédnout vozy Porsche různého stáří. Před polednem se pak vydají všechny vozy na tradiční spanilou jízdu přes Jablonec, Bedřichov, Josefův Důl, Tanvald, Bílý Potok a další obce a města. Zpět se pak vozy vrátí v podvečer.

V neděli pak program pokračuje opět od desáté hodiny na stejném místě, tedy v pivovaru. Po polední se pak část vozů vydá na liberecké náměstí, kde proběhne krátká výstava.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků