Tip na výlet: ukončení moto sezony 2007 s BMW

V sobotu 13. října proběhne v Praze 5-Stodůlkách slavnostní ukončení motocyklové sezóny 2007. Začátek akce je v 9 hodin na Jeremiášové ulici 5 u sídla firmy AuTec, která pořádá tuto akci spolu s Moto klubem BMW Czech Republic.

V 11 hodin pak bude zahájena vyjížďka motocyklů za asistence Policie ČR s jejich novými motocykly Honda Pan European. Spanilá jízda povede z ulice Jeremiášova do ulice Řeporyjská až k ulici Karlštejnská, klikatá, Jinonická, Plzeňská, nájezd do tunelu Mrázovka, nájezd na městský okruh a dále po ulici Strakonická na silnici R4 směr Příbram.

Od 12 do 12:30 se pak kolona zastaví u čerpací stanice Benzina Drásov-Skalka. Poté bude jízda pokračovat po silnici č.4 ve směru a Milín až k odbočce na silnici č.20, na kterou najede ve směru na Blatnou.

Ve 13:45 pak kolona dorazí do cílového místa, kterým bude bývalé vojenské letiště Tchořovice u Blatné. Zde bude na všechny účastníky akce připravena produkce kaskadéra a bude zde možno vyzkoušet i motocykly BMW.

Tip: podrobné informace o tomto srazu naleznete na www.motoklubbmw.cz

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků