Tip na výlet: ukončení moto sezony 2007 s BMW

V sobotu 13. října proběhne v Praze 5-Stodůlkách slavnostní ukončení motocyklové sezóny 2007. Začátek akce je v 9 hodin na Jeremiášové ulici 5 u sídla firmy AuTec, která pořádá tuto akci spolu s Moto klubem BMW Czech Republic.

V 11 hodin pak bude zahájena vyjížďka motocyklů za asistence Policie ČR s jejich novými motocykly Honda Pan European. Spanilá jízda povede z ulice Jeremiášova do ulice Řeporyjská až k ulici Karlštejnská, klikatá, Jinonická, Plzeňská, nájezd do tunelu Mrázovka, nájezd na městský okruh a dále po ulici Strakonická na silnici R4 směr Příbram.

Od 12 do 12:30 se pak kolona zastaví u čerpací stanice Benzina Drásov-Skalka. Poté bude jízda pokračovat po silnici č.4 ve směru a Milín až k odbočce na silnici č.20, na kterou najede ve směru na Blatnou.

Ve 13:45 pak kolona dorazí do cílového místa, kterým bude bývalé vojenské letiště Tchořovice u Blatné. Zde bude na všechny účastníky akce připravena produkce kaskadéra a bude zde možno vyzkoušet i motocykly BMW.

Tip: podrobné informace o tomto srazu naleznete na www.motoklubbmw.cz

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků