Tip na výlet: ukončení moto sezony 2007 s BMW

V sobotu 13. října proběhne v Praze 5-Stodůlkách slavnostní ukončení motocyklové sezóny 2007. Začátek akce je v 9 hodin na Jeremiášové ulici 5 u sídla firmy AuTec, která pořádá tuto akci spolu s Moto klubem BMW Czech Republic.

V 11 hodin pak bude zahájena vyjížďka motocyklů za asistence Policie ČR s jejich novými motocykly Honda Pan European. Spanilá jízda povede z ulice Jeremiášova do ulice Řeporyjská až k ulici Karlštejnská, klikatá, Jinonická, Plzeňská, nájezd do tunelu Mrázovka, nájezd na městský okruh a dále po ulici Strakonická na silnici R4 směr Příbram.

Od 12 do 12:30 se pak kolona zastaví u čerpací stanice Benzina Drásov-Skalka. Poté bude jízda pokračovat po silnici č.4 ve směru a Milín až k odbočce na silnici č.20, na kterou najede ve směru na Blatnou.

Ve 13:45 pak kolona dorazí do cílového místa, kterým bude bývalé vojenské letiště Tchořovice u Blatné. Zde bude na všechny účastníky akce připravena produkce kaskadéra a bude zde možno vyzkoušet i motocykly BMW.

Tip: podrobné informace o tomto srazu naleznete na www.motoklubbmw.cz

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků