Tip na výlet: ukončení moto sezony 2007 s BMW

V sobotu 13. října proběhne v Praze 5-Stodůlkách slavnostní ukončení motocyklové sezóny 2007. Začátek akce je v 9 hodin na Jeremiášové ulici 5 u sídla firmy AuTec, která pořádá tuto akci spolu s Moto klubem BMW Czech Republic.

V 11 hodin pak bude zahájena vyjížďka motocyklů za asistence Policie ČR s jejich novými motocykly Honda Pan European. Spanilá jízda povede z ulice Jeremiášova do ulice Řeporyjská až k ulici Karlštejnská, klikatá, Jinonická, Plzeňská, nájezd do tunelu Mrázovka, nájezd na městský okruh a dále po ulici Strakonická na silnici R4 směr Příbram.

Od 12 do 12:30 se pak kolona zastaví u čerpací stanice Benzina Drásov-Skalka. Poté bude jízda pokračovat po silnici č.4 ve směru a Milín až k odbočce na silnici č.20, na kterou najede ve směru na Blatnou.

Ve 13:45 pak kolona dorazí do cílového místa, kterým bude bývalé vojenské letiště Tchořovice u Blatné. Zde bude na všechny účastníky akce připravena produkce kaskadéra a bude zde možno vyzkoušet i motocykly BMW.

Tip: podrobné informace o tomto srazu naleznete na www.motoklubbmw.cz

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků