Tip na výlet: Největší sraz vozů Alfa Romeo v České Republice

Pro všechny příznivce italské Alfy Romeo, která patří mezi automobilkami k těm s největší a nejbohatší historii, je přichystán menší svátek. V České republice proběhne velký sraz všech majitelů, příznivců a obdivovatelů Alfy Romeo.

Sraz s názvem "ARC Tour 2006" proběhne 1.7.2007 a bude startovat v Praze na Hradčanském náměstí a poté bude akce pokračovat spanilou jízdou přes Prahu do Plzně, kde proběhne další doprovodný program. Pokud jste příznivcem značky a vlastníte automobily Alfa Romeo, pak se můžete zaregistrovat přes stránky organizátorů a pokud se pouze chcete pokochat pohledem na italské vozy plné šarmu se sportovním duchem, můžete navštívit jedno z míst, kam vozy této automobilky zamíří, aby se představily veřejnosti. Na akci budou k vidění jak vozy z nedávné doby, tak skutečné lahůdky v podobě veteránů, ale také nejnovější modely 159, 159 Sportwagon a Brera.

Akce však není směřována pouze pro hrající si tatínky, ale součástí bude i doprovodný program pro děti a partnerky, takže pokud nevíte, co s rodinou podniknout první červencový den, můžete ho strávit v přítomnosti italských vozů.

Pokud se chcete tohoto srazu zúčastnit, nebo o něm chcete vědět více, navštivte web organizátorů, kde najdete kompletní program, itinerář a další potřebné informace.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků