Tip na výlet: Největší sraz vozů Alfa Romeo v České Republice

Pro všechny příznivce italské Alfy Romeo, která patří mezi automobilkami k těm s největší a nejbohatší historii, je přichystán menší svátek. V České republice proběhne velký sraz všech majitelů, příznivců a obdivovatelů Alfy Romeo.

Sraz s názvem "ARC Tour 2006" proběhne 1.7.2007 a bude startovat v Praze na Hradčanském náměstí a poté bude akce pokračovat spanilou jízdou přes Prahu do Plzně, kde proběhne další doprovodný program. Pokud jste příznivcem značky a vlastníte automobily Alfa Romeo, pak se můžete zaregistrovat přes stránky organizátorů a pokud se pouze chcete pokochat pohledem na italské vozy plné šarmu se sportovním duchem, můžete navštívit jedno z míst, kam vozy této automobilky zamíří, aby se představily veřejnosti. Na akci budou k vidění jak vozy z nedávné doby, tak skutečné lahůdky v podobě veteránů, ale také nejnovější modely 159, 159 Sportwagon a Brera.

Akce však není směřována pouze pro hrající si tatínky, ale součástí bude i doprovodný program pro děti a partnerky, takže pokud nevíte, co s rodinou podniknout první červencový den, můžete ho strávit v přítomnosti italských vozů.

Pokud se chcete tohoto srazu zúčastnit, nebo o něm chcete vědět více, navštivte web organizátorů, kde najdete kompletní program, itinerář a další potřebné informace.
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků