Tip na výlet: Největší sraz vozů Alfa Romeo v České Republice

Pro všechny příznivce italské Alfy Romeo, která patří mezi automobilkami k těm s největší a nejbohatší historii, je přichystán menší svátek. V České republice proběhne velký sraz všech majitelů, příznivců a obdivovatelů Alfy Romeo.

Sraz s názvem "ARC Tour 2006" proběhne 1.7.2007 a bude startovat v Praze na Hradčanském náměstí a poté bude akce pokračovat spanilou jízdou přes Prahu do Plzně, kde proběhne další doprovodný program. Pokud jste příznivcem značky a vlastníte automobily Alfa Romeo, pak se můžete zaregistrovat přes stránky organizátorů a pokud se pouze chcete pokochat pohledem na italské vozy plné šarmu se sportovním duchem, můžete navštívit jedno z míst, kam vozy této automobilky zamíří, aby se představily veřejnosti. Na akci budou k vidění jak vozy z nedávné doby, tak skutečné lahůdky v podobě veteránů, ale také nejnovější modely 159, 159 Sportwagon a Brera.

Akce však není směřována pouze pro hrající si tatínky, ale součástí bude i doprovodný program pro děti a partnerky, takže pokud nevíte, co s rodinou podniknout první červencový den, můžete ho strávit v přítomnosti italských vozů.

Pokud se chcete tohoto srazu zúčastnit, nebo o něm chcete vědět více, navštivte web organizátorů, kde najdete kompletní program, itinerář a další potřebné informace.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků