Tip na výlet: Největší sraz vozů Alfa Romeo v České Republice

Pro všechny příznivce italské Alfy Romeo, která patří mezi automobilkami k těm s největší a nejbohatší historii, je přichystán menší svátek. V České republice proběhne velký sraz všech majitelů, příznivců a obdivovatelů Alfy Romeo.

Sraz s názvem "ARC Tour 2006" proběhne 1.7.2007 a bude startovat v Praze na Hradčanském náměstí a poté bude akce pokračovat spanilou jízdou přes Prahu do Plzně, kde proběhne další doprovodný program. Pokud jste příznivcem značky a vlastníte automobily Alfa Romeo, pak se můžete zaregistrovat přes stránky organizátorů a pokud se pouze chcete pokochat pohledem na italské vozy plné šarmu se sportovním duchem, můžete navštívit jedno z míst, kam vozy této automobilky zamíří, aby se představily veřejnosti. Na akci budou k vidění jak vozy z nedávné doby, tak skutečné lahůdky v podobě veteránů, ale také nejnovější modely 159, 159 Sportwagon a Brera.

Akce však není směřována pouze pro hrající si tatínky, ale součástí bude i doprovodný program pro děti a partnerky, takže pokud nevíte, co s rodinou podniknout první červencový den, můžete ho strávit v přítomnosti italských vozů.

Pokud se chcete tohoto srazu zúčastnit, nebo o něm chcete vědět více, navštivte web organizátorů, kde najdete kompletní program, itinerář a další potřebné informace.
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků