Tip na výlet: brněnské výstaviště bude patřit o víkendu veteránům

Pokud přemýšlíte, kam zamířit o tomto prodlouženém víkendu, pak se nabízí setkání s automobilovými veterány. O víkendu proběhne tradiční setkání milovníků starých vozů na brněnském výstavišti. Největší akce tohoto druhu v České republice s názvem Jarní Motortechna spojuje nejen samotnou výstavu, ale také burzu vozů, dílů a literatury.

Samotné výstavy se zúčastní na 80 veteránů z celé České republiky a mezi vozy se najdou takové skvosty jako kompletně zrestaurovaný nákladní vůz Tatra TL 4 z roku 1919, nebo kočárový vůz De Mesmey z roku 1907. Nebudou chybět ani tradiční české vozy jako je Aero, Praga, Škoda, Walter, Zbrojovka Brno a také vozy z Evropy a Ameriky.

Akce proběhne v sobotu 15.4. a brány brněnského výstaviště se pro návštěvníky otevřou v 8 hodin. Vstupné je velmi příznivé a přijde vás na 60 Kč na osobu a 50 Kč pro automobil. Parkování pro návštěvníky je zajištěno uvnitř areálu.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků