Tip na výlet: brněnské výstaviště bude patřit o víkendu veteránům

Pokud přemýšlíte, kam zamířit o tomto prodlouženém víkendu, pak se nabízí setkání s automobilovými veterány. O víkendu proběhne tradiční setkání milovníků starých vozů na brněnském výstavišti. Největší akce tohoto druhu v České republice s názvem Jarní Motortechna spojuje nejen samotnou výstavu, ale také burzu vozů, dílů a literatury.

Samotné výstavy se zúčastní na 80 veteránů z celé České republiky a mezi vozy se najdou takové skvosty jako kompletně zrestaurovaný nákladní vůz Tatra TL 4 z roku 1919, nebo kočárový vůz De Mesmey z roku 1907. Nebudou chybět ani tradiční české vozy jako je Aero, Praga, Škoda, Walter, Zbrojovka Brno a také vozy z Evropy a Ameriky.

Akce proběhne v sobotu 15.4. a brány brněnského výstaviště se pro návštěvníky otevřou v 8 hodin. Vstupné je velmi příznivé a přijde vás na 60 Kč na osobu a 50 Kč pro automobil. Parkování pro návštěvníky je zajištěno uvnitř areálu.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků