Tip na výlet: brněnské výstaviště bude patřit o víkendu veteránům

Pokud přemýšlíte, kam zamířit o tomto prodlouženém víkendu, pak se nabízí setkání s automobilovými veterány. O víkendu proběhne tradiční setkání milovníků starých vozů na brněnském výstavišti. Největší akce tohoto druhu v České republice s názvem Jarní Motortechna spojuje nejen samotnou výstavu, ale také burzu vozů, dílů a literatury.

Samotné výstavy se zúčastní na 80 veteránů z celé České republiky a mezi vozy se najdou takové skvosty jako kompletně zrestaurovaný nákladní vůz Tatra TL 4 z roku 1919, nebo kočárový vůz De Mesmey z roku 1907. Nebudou chybět ani tradiční české vozy jako je Aero, Praga, Škoda, Walter, Zbrojovka Brno a také vozy z Evropy a Ameriky.

Akce proběhne v sobotu 15.4. a brány brněnského výstaviště se pro návštěvníky otevřou v 8 hodin. Vstupné je velmi příznivé a přijde vás na 60 Kč na osobu a 50 Kč pro automobil. Parkování pro návštěvníky je zajištěno uvnitř areálu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků