Tip na nákup: sportovní „skořepina” i pro vaši ratolest

Lásku k automobilům je třeba pěstovat v dětech od narození. Pokud jste velkými fanoušky japonské Hondy a obzvláště pak sportovním modelům s označením Type-R, určitě využijete možnost pořídit tovární dětskou sedačku.

Ta je provedena v tradičních barvách a nechybí ani typické logo. Kvalitu této sedačky zaručuje atest a také fakt, že je prodávána v síti automobilky Honda.

Za 280 eur, tedy za necelých osm tisíc korun, můžete dopřát adrenalinový zážitek i svému dítěti. Ovšem pro sedačku musíte vyrazit do Japonska, u nás se totiž neprodává.

Klepněte pro větší obrázek
Nekompromisní sedačka pro nekompromisní děti...
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků