Tip na nákup: maskovaná lednička do garáže

Trávíte spoustu času ve své garáži a nechce se vám pořád chodit pro pivo nebo limču? Pak máme tip na skvělý doplněk vaší dílny.

Klasické „tool-boxy“ již nejsou ničím překvapivým, ovšem skříňka na nářadí, kterou vám dnes představíme je přeci jenom trochu jiná. Vše pochopíte po otevření dvířek, kde nenajdete poličku na kladívko a ráčnu, ale klasickou ledničku.

Možné využití je dvojí. První je vcelku nudné, když prostě nechcete mít ve své barevně vyladěné garáži něco hloupě bílého. Mnohem obvyklejší ale bude využití druhé. Když vám manželka nebude chtít doma dopřát trochu piva ze „své” ledničky, nezbude než se svým oblíbeným mokem osvěžit potají. No a co by manželka hledala v garáži, navíc mezi nářadím?

Objem této unikátní ledničky je 4,4 kubických stop, neboli 124,5 litru. To je na garážovou ozdobu určitě dostatečná velikost. Za 350 dolarů, tedy za necelých osm tisíc korun, můžete být alespoň na chvíli zase hlavou rodiny...

Tip: Pokud se vám tato chladnička líbí, stačí kliknout zde a objednat si ji.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stealth lednička nejen pro Ala Bundu
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků