Tip na nákup: maskovaná lednička do garáže

Trávíte spoustu času ve své garáži a nechce se vám pořád chodit pro pivo nebo limču? Pak máme tip na skvělý doplněk vaší dílny.

Klasické „tool-boxy“ již nejsou ničím překvapivým, ovšem skříňka na nářadí, kterou vám dnes představíme je přeci jenom trochu jiná. Vše pochopíte po otevření dvířek, kde nenajdete poličku na kladívko a ráčnu, ale klasickou ledničku.

Možné využití je dvojí. První je vcelku nudné, když prostě nechcete mít ve své barevně vyladěné garáži něco hloupě bílého. Mnohem obvyklejší ale bude využití druhé. Když vám manželka nebude chtít doma dopřát trochu piva ze „své” ledničky, nezbude než se svým oblíbeným mokem osvěžit potají. No a co by manželka hledala v garáži, navíc mezi nářadím?

Objem této unikátní ledničky je 4,4 kubických stop, neboli 124,5 litru. To je na garážovou ozdobu určitě dostatečná velikost. Za 350 dolarů, tedy za necelých osm tisíc korun, můžete být alespoň na chvíli zase hlavou rodiny...

Tip: Pokud se vám tato chladnička líbí, stačí kliknout zde a objednat si ji.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Stealth lednička nejen pro Ala Bundu
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků