Tip na nákup: Jeep Wrangler Unlimited SRT-8 HEMI

Kde jinde než na aukčním serveru eBay lze najít pořádné unikáty. Mezi ty lákavé a velmi zajímavé určitě patří i známý Jeep Wrangler, který doznal pořádných úprav.

Majitel mu totiž pod kapotu nacpal velký osmiválec HEMI o objemu 6,1 l, který se běžně používá pro ostré modely s označením SRT. Přes 425 amerických koní se tak může pořádně ukázat, protože v poměrně malém a lehkém Wrangleru, který patří mezi pravé off roady, musí být fantastický.

Pokud tedy potřebujete brázdit pořádným terénem, ve kterém vám nestačí výkony dostupných off roadů, neměli byste váhat, protože aukce skončí za 8 dní. Zatím se cena vyšplhala na 31 000 dolarů.

Tip: Výjimečný Jeep si můžete koupit zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jeep Wrangler Unlimited SRT-8 HEMI

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků