Tip na nákup: co takhle boty Pirelli Pzero?

Je to sotva pár dnů, co jsme vám nabídli ke koupi boty s designem Porsche (celá zpráva). Skvělé „adidy“ si získaly určitě mnoho příznivců, ovšem ne každý touží mít doma Porsche. Boty Porsche sice mohou oplývat originalitou, prestiží, výkonem a tak dále, ovšem co vás dobře udrží na silnici?

No jistě, jedině pneumatiky. A tedy když boty, tak od výrobce pneumatik. Mezi ty nejlepší jistě patří Pirelli a boty s podrážkou PZero Corsa určitě nebudou od věci. Stačí si tedy vybrat.

Tip: Kompletní nabídku oblečení Pirelli naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků