Tip na dárek: opravdu zlatý Brouk

Volkswagen Brouk (či Beetle, chcete-li) nepochybně patří mezi vozy, které svou existencí zanechaly hlubokou rýhu v motoristickém světě. A tak se nelze divit, že tato ikona poválečných let je i nyní předmětem různých úprav. 

Jednou z nich je úprava, ve které se Brouk představil ve zlatavémm „obleku“ v Rumunské metropoli Bukurešť na výstavě Luxury Show 2007. Jeho karoserii pokrývá osmnáctikarátové zlato a cílem tvůrců bylo vytvořit něco velice neobvyklého, čeho se tento vůz ještě nedočkal.

Vůz v takovémhle provedení si dokonce můžete i koupit a vyjde vás přesně na 88 000 dolarů (cca. 1 670 000 Kč). Můžete si být ale jistí, že za tyto peníze dostanete kvalitní luxusní zboží, které je sice téměř nepoužitelné, ale na předvádění poslouží velice dobře.

Klepněte pro větší obrázek
Zlatý brouk za 88 000 dolarů (kočka je za příplatek)

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 53 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků