Tip na dárek: opravdu zlatý Brouk

Volkswagen Brouk (či Beetle, chcete-li) nepochybně patří mezi vozy, které svou existencí zanechaly hlubokou rýhu v motoristickém světě. A tak se nelze divit, že tato ikona poválečných let je i nyní předmětem různých úprav. 

Jednou z nich je úprava, ve které se Brouk představil ve zlatavémm „obleku“ v Rumunské metropoli Bukurešť na výstavě Luxury Show 2007. Jeho karoserii pokrývá osmnáctikarátové zlato a cílem tvůrců bylo vytvořit něco velice neobvyklého, čeho se tento vůz ještě nedočkal.

Vůz v takovémhle provedení si dokonce můžete i koupit a vyjde vás přesně na 88 000 dolarů (cca. 1 670 000 Kč). Můžete si být ale jistí, že za tyto peníze dostanete kvalitní luxusní zboží, které je sice téměř nepoužitelné, ale na předvádění poslouží velice dobře.

Klepněte pro větší obrázek
Zlatý brouk za 88 000 dolarů (kočka je za příplatek)

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků