Tip na dárek: Lamborghini Bluetooth Headset

Již se stalo zvykem, že exkluzivní automobilky propůjčují své emblémy a loga různým výrobcům menších výrobků, ať už notebooků nebo jiných, mnohdy jen dárkových produktů. Pokud toužíte po exkluzivní maličkosti, jednu zde pro vás máme.

Je jí Bluetooth Headset s logem Lamborghini, které se může chlubit standardními vlastnostmi – dosahem 10 metrů, výdrží v pohotovostním režimu 160 hodin nebo 6 hodin hovoru. Výrobcem toho produktu je Tonino Lamborghini, který se podílí například také na výrobě hodinek. Headset je k dispozici za cenu zhruba 70 dolarů (1200 Kč).

Klepněte pro větší obrázek
Býčí headset za uchem přidá až 30 koní výkonu vozu, který s ním právě řídíte
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků