Tip na dárek: Lamborghini Bluetooth Headset

Již se stalo zvykem, že exkluzivní automobilky propůjčují své emblémy a loga různým výrobcům menších výrobků, ať už notebooků nebo jiných, mnohdy jen dárkových produktů. Pokud toužíte po exkluzivní maličkosti, jednu zde pro vás máme.

Je jí Bluetooth Headset s logem Lamborghini, které se může chlubit standardními vlastnostmi – dosahem 10 metrů, výdrží v pohotovostním režimu 160 hodin nebo 6 hodin hovoru. Výrobcem toho produktu je Tonino Lamborghini, který se podílí například také na výrobě hodinek. Headset je k dispozici za cenu zhruba 70 dolarů (1200 Kč).

Klepněte pro větší obrázek
Býčí headset za uchem přidá až 30 koní výkonu vozu, který s ním právě řídíte
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků