Tip na dárek: Jste fanouškem Fiatu? Kupte si elektroniku s jeho logem

Italská automobilka Fiat je známá velmi silným zázemím sklaních příznivců, srovnatelným jen s málokterou jinou automobilkou na světě. Nejen pro tyto příznivce připravila automobilka edici elektroniky v modrém provedení s logem Fiatu. Jedná se o kapesní videokameru, mp3 přehrávač, album a fotoaparát. Ceny těchto zařízení nejsou známy, ale dle zkušeností s podobnými výrobky jiných automobilek nebudou patřit mezi nejnižší. Dostupné by měly být prostřednictvím sítě dealerů ve vybraných státech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Elektronika Fiat je zajímavá, slečna v modrobílém také...
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků