Tip na dárek: Jste fanouškem Fiatu? Kupte si elektroniku s jeho logem

Italská automobilka Fiat je známá velmi silným zázemím sklaních příznivců, srovnatelným jen s málokterou jinou automobilkou na světě. Nejen pro tyto příznivce připravila automobilka edici elektroniky v modrém provedení s logem Fiatu. Jedná se o kapesní videokameru, mp3 přehrávač, album a fotoaparát. Ceny těchto zařízení nejsou známy, ale dle zkušeností s podobnými výrobky jiných automobilek nebudou patřit mezi nejnižší. Dostupné by měly být prostřednictvím sítě dealerů ve vybraných státech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Elektronika Fiat je zajímavá, slečna v modrobílém také...
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků