Slavný britský moderátor byl vyhozen ze svého pořadu. Tohle už tady jednou bylo

Britský televizní pořad Fifth Gear je pro českého diváka možná trochu ve stínu celosvětové popularity Top Gearu. V Británii jde ale o úspěšnou show, jejíž tým je složený ze zkušených moderátorů i závodníků.

Jednou z tváří britského pořadu Fifth Gear byl i Tiff Needell. Charismatický 67letý bývalý automobilový závodník show opouští po sedmnácti letech. Podle jeho slov se prý někdo z kanálu Discovery, na kterém se pořad vysílá, rozhodl, že show bude lepší bez něj. Tiff tak musel zažít deja vu, protože za podobných okolností musel odejít i z původní verze pořadu Top Gear.

Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

Jeremy Clarkson vysvětluje, proč už do The Grand Tour nezve hosty

Do moderátorského důchodu však neodchází. Needell se bude věnovat svému projektu LoveCars, který má na Youtube k dnešnímu dni 123.000 odběratelů. Na tomto kanále najdete i půl hodinové video, které pojednává o odchodu moderátora. Smutné je, že byl Tiff v pořadu Fifth Gear od jeho první epizody, která měla premiéru 8. dubna 2002, tehdy ještě na stanici Channel 5. Pomáhal tak formovat jeho podobu, stejně jako to udělal Jeremy Clarkson s Top Gearem.

Zaujmout dnešní mládež není snadné. Bývalá hvězda Top Gearu ale našla řešení

Zaujmout dnešní mládež není snadné. Bývalá hvězda Top Gearu ale našla řešení

Tiff získal titul stavebního inženýra a poté našel práci jako konstruktér ve společnosti George Wimpey. Již od mládí jej přitahovaly závody, a tak se přes řidičské školy postupně vypracoval až do stáje Ensign Racing ve Formuli 1. Mimo to se také angažoval v rallycrossu a dokonce i v Le Mans.

Minitest Opel Astra 1.2 Turbo (96 kW) Elegance: Tříválec na dlouhé cesty

Opel Astra 1.2 Turbo

Faceliftovaná Astra generace K dostala pod kapotu výhradně tříválcové motory, všechny pocházejí od General Motors, nikoli z dílen PSA. Vyzkoušeli jsme silnější verzi základní dvanáctistovky, která v mnoha ohledech velmi mile překvapila.

15.  2.  2020 | Petr Schnagl | 34 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz V300d: Šestiválec vám už chybět nebude

Mercedes-Benz V300d

Skoro 240 koní v dodávce. Kdo to potřebuje? Když se nad tím zamyslíte, tak možná právě vy...

13.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 18 příspěvků
TEST Toyota GR Supra: Nekonečné čekaní se vyplatilo. Tohle je extraliga!

Toyota GR Supra

Nová Toyota Supra je technicky příbuzná s BMW Z4. Je to až takový problém, jak se některým zdá?

11.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 22 příspěvků