Thunderbolt Long aneb prodloužená Škoda Superb

Nová česká firma Thunderbolt představila na brněnském autosalonu kromě dvou retro aut Stenley a Carlos také prodlouženou Škodu Superb alias model Long. Podle zpracování je patrné, že jde o ruční práci a ta není kdovíjak pečlivá, prostřední díl byl mezi přední a zadní část „navařen“ nepříliš citlivě. Vůz byl uzavřen a boční skla neprůhledná, zadní partií vozu však byl vidět světlý kožený interiér a prostřední řada sedadel směrovaná proti směru jízdy. Vnitřní prostor je vzhledem k délce špičkový.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků