Thunderbike Silverstone vám nedá spát. Tuto krásu na kolech stvořili Němci

Ani přední úpravci motocyklů se jen tak nedají a budou i nadále svět zásobovat úžasnými výtvory. Jeden starší kousek od společnosti Thunderbike si teď můžete detailně prohlédnout.

O výrobci motocyklů Harley-Davidson se v poslední době mluví hlavně v souvislosti s elektrifikováním modelového portfolia, od kterého si slibuje přísun nových zákazníků. Vedle toho se ale stále zabývá i velkými uřvanými motorkami, což oceňují i jejich přední úpravci. K jedním z nich patří i německá společnost Thunderbike, od které si dnes ukážeme jeden kousek ze speciální série.

Harley-Davidson už to netáhne s Fordem, ale s GMC. A hned stvořili bestii

Harley-Davidson už to netáhne s Fordem, ale s GMC. A hned stvořili bestii

Motocykl se jmenuje Silverstone a vznikl v rámci série staveb GP, které se inspirují slavnými závodními okruhy. Rám tohoto motocyklu pochází přímo od amerického výrobce. Thunderbike se ale zabývá i výrobou vlastních rámů, které používá i v rámci této série. K vidění jsou například na modelech Grand Prix a Grand Prix 2.

Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Většina dílů pochází přímo úpravce a motory jsou od Harley-Davidson. Thunderbike umí motocykly osazovat i vzduchovým odpružením, a jak můžete vidět na fotografiích v galerii, hodně si dává záležet na designu. Model Silverstone je uměním na kolech, které je perfektně zpracované a v křiklavě žluté barvě i nepřehlédnutelné. Technické detaily o motocyklu se na stránkách výrobce nenacházejí. Stejně tak ani cena. 

TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

dnes | Jan Mička | 21 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků
TEST Lexus LC 500 Convertible: Úžasný grand tourer a můj jeden velký problém

Lexus LC 500 Convertible

LC 500 Convertible je první kabriolet Lexus s plátěnou střechou. Vychází z osmiválcového kupé, které je samo o sobě zárukou hlubokého jízdního zážitku. Může být kabriolet ještě lepší?

20.  11.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků