Thunderbike Silverstone vám nedá spát. Tuto krásu na kolech stvořili Němci

Ani přední úpravci motocyklů se jen tak nedají a budou i nadále svět zásobovat úžasnými výtvory. Jeden starší kousek od společnosti Thunderbike si teď můžete detailně prohlédnout.

O výrobci motocyklů Harley-Davidson se v poslední době mluví hlavně v souvislosti s elektrifikováním modelového portfolia, od kterého si slibuje přísun nových zákazníků. Vedle toho se ale stále zabývá i velkými uřvanými motorkami, což oceňují i jejich přední úpravci. K jedním z nich patří i německá společnost Thunderbike, od které si dnes ukážeme jeden kousek ze speciální série.

Harley-Davidson už to netáhne s Fordem, ale s GMC. A hned stvořili bestii

Harley-Davidson už to netáhne s Fordem, ale s GMC. A hned stvořili bestii

Motocykl se jmenuje Silverstone a vznikl v rámci série staveb GP, které se inspirují slavnými závodními okruhy. Rám tohoto motocyklu pochází přímo od amerického výrobce. Thunderbike se ale zabývá i výrobou vlastních rámů, které používá i v rámci této série. K vidění jsou například na modelech Grand Prix a Grand Prix 2.

Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Harley-Davidson vstoupí do světa elektrokol. Takto budou jezdit Pekelní manažeři

Většina dílů pochází přímo úpravce a motory jsou od Harley-Davidson. Thunderbike umí motocykly osazovat i vzduchovým odpružením, a jak můžete vidět na fotografiích v galerii, hodně si dává záležet na designu. Model Silverstone je uměním na kolech, které je perfektně zpracované a v křiklavě žluté barvě i nepřehlédnutelné. Technické detaily o motocyklu se na stránkách výrobce nenacházejí. Stejně tak ani cena. 

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 34 příspěvků