The Grand Tour vyrazil do Kolumbie. Stála první část nového speciálu za to?

Nasednout do teréňáku, vzít si obří foťák a vyrazit fotit zvířata do divočiny? Tak přesně o tom je speciál třetí řady The Grand Tour. Byl ale tak dobrý, jako ty ostatní?

Minulý týden se nesl ve znamení premiéry třetí série divácky oblíbené show The Grand Tour, kterou moderují oblíbení moderátoři Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. V prvním díle jsme viděli vzpomínku na zkrachovalý automobilový průmysl v americkém Detroitu a test supersportu McLaren Senna, který doslova smetl všechny ostatní automobily při měřeném kole na okruhu Eboladrom.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

A co jsme viděli tento týden? Trojice dostala za úkol vyrazit do kolumbijské divočiny a fotit tam zvířata. Konkrétně kondora, medvěda brýlatého, jaguára a hrocha. Jako dopravní prostředek si zvolili tři terénní vozy. James ve Fiatu Panda 4x4, Jeremy v Jeepu Wrangler a Richard v obřím Chevroletu C3500.

Sraz se konal na pláži a mohlo se rovnou vyrazit. Jen Hammond musel nejdřív dostat auto na pevninu, připlulo mu totiž zabalené ve folii a při pokusech dostat auto na břeh zničili filmovou techniku v Jamesově Pandě. Poté museli zajet do města Cartagena koupit fotoaparáty, kterými budou zvířata fotit. Tam se Hammondův obří pickup samozřejmě necítil jako v domácím prostředí.

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Pak už následoval přesun do džungle a lovení divoké zvěře. Speciál je bohužel rozdělený na dvě části a v té první toho zatím moc není. Uvidíme tedy, co pro nás budou mít přichystáno příště. Zatím to ale vypadá, že tu máme jeden z nejlepších speciálů, který jsme od našich oblíbených moderátorů viděli. Scény jsou nádherné a humor má dobrou kadenci.

TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

včera | Jan Mička | 47 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků
TEST BMW M850i xDrive Coupé: Do klubu rváčů v rukavičkách

BMW M850i xDrive

Lexus LC je možná zábavnější a lépe se poslouchá a Mercedes S Coupé je pravděpodobně o chloupek komfortnější. Lepší definice třídy gran turismo však na silnice snad ještě nevyjela.

13.  4.  2019 | Miro Mihálik | 15 příspěvků