The Grand Tour se vrací. Clarkson, Hammond a May vymění auta za lodě

Pokračování automobilové show Clarksona, Hammonda a Maye se představuje v nové upoutávce. O auta přitom tentokrát vůbec nepůjde.

Poté, co v minulé sezóně The Grand Tour trojka známých moderátorů definitivně oznámila konec formátu se studiem ve stanu a diváky, přichází na svět první upoutávka na očekávanou 4. řadu výhradně cestovatelských speciálů. Ostatně tyto díly si u fanoušků již v éře moderního Top Gearu zasloužily největší ohlas.

První upoutávka na nové dobrodružství Clarksona, Hammonda a Maye přitom silně odkazuje na známý Vietnamský speciál Top Gearu, kde moderátoři vyměnili auta za motorky. Lokalita bude nyní podobná, ale ze silnice se již známá trojka naplno přesune na vodní hladinu. Opět totiž otestují své kapitánské schopnosti v lodní dopravě.

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Těšte se proto na Clarksona ve vojenském člunu, Hammonda ve sporťáku jako z „osmdesátkového“ akčního bijáku a Maye předvídatelně ve staromódní dřevěné kocábce. Přidejte k tomu výzvu přeplout deltu řeky Mekong v Jihovýchodní Asii „bez větších potíží“ a máte plnohodnotný speciál The Grand Tour. Jak říká Clarkson: „Co by se tak mohlo pokazit?“

Speciál The Grand Tour bude opět k vidění na platformě Amazon Prime. Premiéra je stanovena na 13. prosince.

TEST Ford Focus ST Plus Performance: Bejby nebude sedět v koutě!

Ford Focus ST Plus Performance

Akronymem rychlého Fordu je od pradávna označení RS a hot-hatch modrého oválu se již několikátou generací zove Focus RS. Jeho bejby bratříček ST se v očích nadšenců vždy tak trochu krčil v koutku a tam si fidlal ty své druhé housličky. K patnáctým narozeninám ale dostal od hodných strýčků z vývojového oddělení elektrickou kytaru… a k ní koncertní kombo s elektronickými efekty.

včera | Petr Schnagl | 15 příspěvků
Za volantem elektrické Škody Citigoe iV: Odsouzena k úspěchu. Na doživotí?

Škoda Citigoe iV

Na prezentaci v Nizozemsku jsme vedle plug-in hybridní Škody Superb poprvé vyzkoušeli také první sériově vyráběný elektromobil s okřídleným šípem ve znaku. Odsouzen k úspěchu ale byl už dlouho před tím.

3.  12.  2019 | Jan Mička | 144 příspěvků
Levné Hyundaie i20 a i30 na ostří nože: Hodně muziky za méně než 300.000 Kč!

Hyundai i20 vs. Hyundai i30

Řekněme, že chcete nové auto a stanovíte si limit 300 tisíc korun. Český Hyundai má pro vás hned dvě lákavé nabídky.

1.  12.  2019 | Vladimír Kadera | 82 příspěvků