The Grand Tour se vrací. Clarkson, Hammond a May vymění auta za lodě

Pokračování automobilové show Clarksona, Hammonda a Maye se představuje v nové upoutávce. O auta přitom tentokrát vůbec nepůjde.

Poté, co v minulé sezóně The Grand Tour trojka známých moderátorů definitivně oznámila konec formátu se studiem ve stanu a diváky, přichází na svět první upoutávka na očekávanou 4. řadu výhradně cestovatelských speciálů. Ostatně tyto díly si u fanoušků již v éře moderního Top Gearu zasloužily největší ohlas.

První upoutávka na nové dobrodružství Clarksona, Hammonda a Maye přitom silně odkazuje na známý Vietnamský speciál Top Gearu, kde moderátoři vyměnili auta za motorky. Lokalita bude nyní podobná, ale ze silnice se již známá trojka naplno přesune na vodní hladinu. Opět totiž otestují své kapitánské schopnosti v lodní dopravě.

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Těšte se proto na Clarksona ve vojenském člunu, Hammonda ve sporťáku jako z „osmdesátkového“ akčního bijáku a Maye předvídatelně ve staromódní dřevěné kocábce. Přidejte k tomu výzvu přeplout deltu řeky Mekong v Jihovýchodní Asii „bez větších potíží“ a máte plnohodnotný speciál The Grand Tour. Jak říká Clarkson: „Co by se tak mohlo pokazit?“

Speciál The Grand Tour bude opět k vidění na platformě Amazon Prime. Premiéra je stanovena na 13. prosince.

Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

včera | Jan Mička | 12 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 52 příspěvků