The Grand Tour je zpět! Jaký byl první díl? A na co se můžeme těšit příště?

Jedenáct dlouhých měsíců. Tak dlouho jsme čekali na návrat oblíbených moderátorů, kteří se nyní vracejí ve třetí sérii oblíbené show The Grand Tour vysílané na Amazon Prime.

Přípravy třetí sezóny The Grand Tour se obešly bez většího dramatu. První sezóna byla opravdu ostře sledovaná, protože všichni chtěli vidět, s čím se slavné trio po Top Gearu vytasí. U druhé sezóny se zase o popularitu postarala nehoda Richarda Hammonda v elektrickém supersportu Rimac.

Natáčení série naštěstí všichni přežili ve zdraví a nyní je tu máme v plné síle. Co jsme tedy viděli v prvním díle, který měl premiéru 18. ledna? V podstatě nic nového. Test supersportovního auta, pompézní roadtrip a oblíbenou Upovídanou ulici. Vysílá se ze stejného stanu a pořád jde o efektní show plnou vzrušujících záběrů. Něco je ale přece jen jinak. Zatím to totiž vypadá, že již neuvidíme rozhovory se zvanými hosty.

The Grand Tour nekončí! Dočká se čtvrté řady a velké změny formátu

The Grand Tour nekončí! Dočká se čtvrté řady a velké změny formátu

V prvním díle se hoši vydali do Detroitu zavzpomínat na staré časy automobilového průmyslu v Americe. V rukou samozřejmě drží volanty těch nejlepších amerických aut. Richard Hammond řídí Dodge Demon, James May Hennessey Exorcist, což je upravený Chevrolet Camaro, a Jeremy Clarkson Ford Mustang upravený firmou RTR.

Film z Detroitu je natočený klasickou šablonou, kterou všichni dobře známe. Je to jako sledovat tři kluky ve školce na pískovišti, jak si hrají s autíčky. A takového kluka v sobě máme přece všichni. Ať už chcete vidět sprint v ulicích města, měření hluku v divadle či závodní okruh v továrně Cadillac, tady si přijdete na své.

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Dále uvidíte test McLarenu Senna, kterého se chopil Jeremy. Hypersport s dramatickým výkonem zajel na Eboladromu velmi zajímavý čas. První díl třetí série byl přesně takový, jaký jsem ho chtěl. Efektní odreagování s velkou porcí humoru navíc. Příští týden se můžeme těšit na speciál z Kolumbie!

Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 35 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků
Jak jezdí nový Hyundai Ioniq Electric? Ukázal nám to v ráji elektroaut a konopí

Hyundai Ioniq Electric 2019 (první svezení)

Z nabídky modelu Ioniq si vybere každý, koho lákají vozy na alternativní pohon. Elektromobil nedávno prošel faceliftem, aby mohl lépe držet krok s konkurencí. Povedlo se mu to?

31.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 50 příspěvků