The Grand Tour nekončí! Dočká se čtvrté řady a velké změny formátu

Po dřívějších spekulacích o ukončení přichází oficiální zpráva, že motoristická show The Grand Tour bude prodloužena pro další řadu.

Ex-moderátoři Top Gearu Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond se do důchodu ještě nechystají. Společnost Amazon stojící za produkcí jejich show The Grand Tour nyní vyvrátila původní spekulace o ukončení a oznámila, že pořadu byla nyní schválena čtvrtá řada na streamovací službě Prime Video. Opět se však dočkáme jistých změn ve formátu.

„S nadšením oznamujeme, že The Grand Tour prodlužujeme o čtvrtou řadu a Prime Video bude i v následujících letech domovem pro Jeremyho, Richarda a Jamese. Pro čtvrtou řadu pánové opustí svůj stan a vydají se na velké dobrodružné cesty, které mají diváci nejvíce v oblibě,“ oznámil Amazon na svém Twitteru.

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Původnímu stanu s publikem, ve kterém trojka uváděla jednotlivé segmenty, řešila zprávy z motoristického světa a prováděla rozhovory s celebritami, tedy odzvoní a moderátoři se zřejmě už výhradně pustí do cestování po světě v ještě větším měřítku. Podle deníku The Sun bychom přitom v The Grand Tour již neviděli ani klasické testy nových aut na domovské trati Eboladrome.

Britské noviny rovněž uvádí, že čtvrtá řada bude nejspíše rozdělena na minimálně čtyři speciální a pravděpodobně vícehodinové díly ročně. Nejbližší třetí řada začínající v lednu však ještě zůstane u starého formátu, tedy i stanu s diváky a klasickými testy. Jak ovšem ukázala nejnovější upoutávka, cestování do odlehlých částí světa se dočkáme také.

The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

„Je to vážně smutný den. Naše klábosení a žertování mezi sebou a s publikem mi bude chybět,“ sdělil novinám Clarkson. Rovněž ovšem potvrdil, že změna byla nutná. „Tímto stylem už pracujeme vlastně 17 let – posedáváme ve studiu, koukáme na auta jezdící po trati,“ dodal. Nakonec Clarkson zavtipkoval, že ve věku 58 let už je příliš starý, aby lezl na pódium.

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv-G75: Co nabídne nejlevnější zoom-zoom?

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv G75

Zástupce segmentu B automobilky Mazda má v Evropě opravdu tvrdou konkurenci. Co všechno dostanete za tři sta tisíc?

včera | Vladimír Kadera | 54 příspěvků
Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 11 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky