The Grand Tour nekončí! Dočká se čtvrté řady a velké změny formátu

Po dřívějších spekulacích o ukončení přichází oficiální zpráva, že motoristická show The Grand Tour bude prodloužena pro další řadu.

Ex-moderátoři Top Gearu Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond se do důchodu ještě nechystají. Společnost Amazon stojící za produkcí jejich show The Grand Tour nyní vyvrátila původní spekulace o ukončení a oznámila, že pořadu byla nyní schválena čtvrtá řada na streamovací službě Prime Video. Opět se však dočkáme jistých změn ve formátu.

„S nadšením oznamujeme, že The Grand Tour prodlužujeme o čtvrtou řadu a Prime Video bude i v následujících letech domovem pro Jeremyho, Richarda a Jamese. Pro čtvrtou řadu pánové opustí svůj stan a vydají se na velké dobrodružné cesty, které mají diváci nejvíce v oblibě,“ oznámil Amazon na svém Twitteru.

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Jeremy Clarkson otevřeně: Co si myslí o elektroautech? A co řekl o natáčení?

Původnímu stanu s publikem, ve kterém trojka uváděla jednotlivé segmenty, řešila zprávy z motoristického světa a prováděla rozhovory s celebritami, tedy odzvoní a moderátoři se zřejmě už výhradně pustí do cestování po světě v ještě větším měřítku. Podle deníku The Sun bychom přitom v The Grand Tour již neviděli ani klasické testy nových aut na domovské trati Eboladrome.

Britské noviny rovněž uvádí, že čtvrtá řada bude nejspíše rozdělena na minimálně čtyři speciální a pravděpodobně vícehodinové díly ročně. Nejbližší třetí řada začínající v lednu však ještě zůstane u starého formátu, tedy i stanu s diváky a klasickými testy. Jak ovšem ukázala nejnovější upoutávka, cestování do odlehlých částí světa se dočkáme také.

The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

The Grand Tour láká na třetí řadu. Clarkson, Hammond a May se vrátí v lednu

„Je to vážně smutný den. Naše klábosení a žertování mezi sebou a s publikem mi bude chybět,“ sdělil novinám Clarkson. Rovněž ovšem potvrdil, že změna byla nutná. „Tímto stylem už pracujeme vlastně 17 let – posedáváme ve studiu, koukáme na auta jezdící po trati,“ dodal. Nakonec Clarkson zavtipkoval, že ve věku 58 let už je příliš starý, aby lezl na pódium.

Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 21 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 153 příspěvků